Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft 3 2015-ben? Dota,...

Warcraft 3 2015-ben? Dota, Battle. Net

Figyelt kérdés

Régen volt a kani meg a garena. Most hol játszanak a magyarok, illetve hol játszanak sokan?


Amit próbáltam:

-gameranger: rettenetesen sok leaver, borzasztó tapasztalat

-eurobattlenet: Itt csak observeres játék van, érezhetően kevesebb leaver. Most itt játszom jelenleg. Egész kellemes.


Ezeken kívül még milyen lehetőségek vannak?

És ha valaki játszik battle.neten leírná, hányan vannak és milyen minőségben folyik ott a játék?

3400-3400 Ft-ért árulják most. Lehet megveszem eredetibe, ha úgy van.



2015. okt. 26. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a battle.neten szoktam. Tehát mikor elindítod a Warcraftot (kiegészítővel), a kezdőképernyőn ott a Battle.net. Amellett lehet választani Európa, Ázsia és 2 Amerika közül. Teljesen mindegy,hogy melyiket választod,csak ne Ázsiát :D Gondolom az európai a leggyorsabb, de én a US Westen szoktam.

Belépsz, nyomsz egy C betűt, ami bedob a chatbe. Ott jobb oldal a Friendsnél vannak a barátok akiket felvettél és van egy kis rubrika, ahova neveket tudsz beírni, majd az Add-dal hozzáadni. Oda beírod,hogy:

bot8.de majd "Add" így a bot8.de a barátodnak van beállítva. Ezután ha rákattintasz jobb egérgombbal, akkor feltűnik többek között egy Whois menüpont, amire rákattintasz és a chatablakban kiírja neked a játék,hogy a bot8.de éppen melyik DoTA játékban van. Tehát kiírja a hostolt játék címét, amit aztán betudsz írni és belelépni.

Tehát ez a bot8.de egy DoTA bot, ami folyamatosan játékokat hostol és tudsz rajta játszani. Csak azért kell baráthoz adni,hogy gyorsan megtudd nézni,hogy épp milyen névvel hostolt játékot.

Ilyen még pl. az "ohs07" bot is. A bot8.de és az ohs07 -apem móddal indítanak játékot, de pl. a "gp09" -arem móddal, plusz bot8.de a régebbi verziót (ami szerintem jobb) az ohs07 pedig a legújabbat.


Kilehet fogni nagyon jó játékokat,de persze nagyon szarok is vannak. Szerencse kell hozzá, illetve vannak parancsok.

Pl. a bot8.de-n ha beírod,hogy "!scores", akkor kiírja a bot,hogy melyik játékosnak mennyi ELO-ja van, mennyi a csapatátlag és mennyit nyerhetsz/veszíthetsz.

Alapból 1000 ELO-val kezdesz, ha nyersz, akkor kapsz, ha vesztesz, akkor vesztesz. Ha pl. azt látod,hogy a nyerhető/veszthető 3/27, akkor az azt jelenti,hogy ha az 1.csapat nyer, aki fejenként 3-at kapnak, ami a 2.csapattól vonódik le, ha vesztenek akkor 27-et vesztenek, amit a 2.csapat megkap. És ekkora különbság azt is mutatja,hogy az 1. csapatban sok nagy ELO-s van, tehát stackelnek, összeálltak hogy nyerjenek, míg a 2.csapatban kisebb ELO-sok vannak, akik lehet,hogy csicskák. De az ELO-ra sokat nem lehet adni.

Inkább a másik paranccsal a hasznos, az "!sd". Pl. kíváncsi vagy egy játékos statjaira, akkor beírod hogy !sd játékosnév, itt a játékosnév egyértelműen a játékos neve. Ekkor kiírja neked a bot,hogy az adott játékos átlagosan hányszor öl, hányszor ölik meg, mennyi assistja van, mennyi creepet szed le, mennyi tornyot és barakkot szed le.


És persze itt is vannak botok, ahol gyengébb játékosok játszanak és vanak ahol erősebbek. Pl. az ohs07-en elég vegyesen vannak,de inkább gyengébbek. A bot8.de boton sokat játszottam,de nemrég áttértem az ohs-re, mert bot8-on sokan cska az ELO-ra hajtanak. De ha erősebb játékosokat akarsz, akkor ott vannak pl. a dotacash botok.

2015. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor jól ki van találva. Eurobattleneten is hasonlóan van. Statot készít rólad és bizonyos meccsekre csak megfelelő stattal lehet belépni, különben kidob.


Egyébként kb hányan vannak battle.neten? És kb hányan vannak magyarok?

2015. okt. 26. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányan? Sokan. Belépsz és kiírja,hogy hány aktív játékos van. DoTA-ra meg van úgy,hogy be se tudsz lépni zsinórban 3 játékra, mert olyan gyorsan megtelik. De olyan is van,hogy sokat kell várni,hogy megteljen.

Magyarok? Nem tudom. Nem szeretek magyarokkal játszani.

2015. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esetleg, aki tud az iCCup-ról is írhatna pár szót.

Illetve írhat bárki, aki még játszik ezzel a régi, de annál nagyszerűbb játékkal.

2015. nov. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!