Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik gamepadot javasolnátok?

Melyik gamepadot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen gamepadot érdemes venni? Legjobb lenne a vezeték nélküli, de ha csak aranyárban van, akkor nyilván teljesen jó a vezetékes. Ja, pc-hez kell természetesen. :D

Xbox 360 wireless(for pc)-t néztem, viszont ezt 14k körül vesztegetik. Meg ennek a vezetékes változata 9 körül, ami barátságosabb(de ugye ott a fránya vezeték). Itt kérdezném, hogy ha esetleg valaki vett már ilyet ebayről, mennyire hamisított? :D

Meg persze ott a logitech, mint márka, amit szeretek, és az ő F310 vezetékes gamepadjuk 10k-ért, meg az F710 vezeték nélküli cucc 13-ért. Itt pedig azt kérdezném, hogy aki használt már ilyet, meg xbox controllert is, melyik a kényelmesebb?

Ti melyiket javasoljátok? Vagy ne is ebből a 4-ből válasszak mert van jobb, occsóbbér'? :)

Esetleg kockáztassak egy steam cotrollert? 55 ojró, rocket leaguet meg úgy is akarok venni(az 20 euró, úgy már lehet hogy megérné kockáztatni).



2015. okt. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Kizárólag vezetékes Xbox360-at, mert azzal 100%-ig kompatibilis az összes játék. No meg minőségben is messze jobb a versenytársaknál.

Ajánlanám az Xbox One-ost is, de túl drága (annak ellenére, hogy nekem is van...).

2015. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csakis Xbox kontrollert vennék, az előző leírta az előnyeit, csak helyeselhetek. Egy hátránya van az X360-asnak, csapnivaló a D-pad rajta. Szerencsére az Xbox One-os változaton kijavították ezt is.
2015. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagy a delay, vagy miért ajánljátok a vezetékest inkább mint a vezeték nélkülit? Mert azért vezeték nélkülivel elég sokkal kényelmesebb lenne, bár nyilván nincs semmi gond, ha vezetékes is...

Illetve, ti használtatok Logi kontrollereket, onnan tudjátok hogy jobb a minősége?

Köszi a válaszokat.

2015. okt. 26. 13:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is vegyétek figyelembe, hogy most az Emagnál 10900 "csak" a vezetékes, ez nem nagyon sokkal több a vezetékes változat 8-9ezréhez képest. :)
2015. okt. 26. 13:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban úgy néz ki, hogy konzolvilágnál 8500, ingyenes szállítással a vezetékes, emagnál szintén ingyenes szálítással 10900 a vezeték nélküli.
2015. okt. 26. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:

A vezeték nélkülivel az a baj, hogy kiló számra veheted bele az elemeket, illetve elő fog fordulni hogy teljesen véletlenszerűen megszűnik a működése. Nem sűrűn, nem sokszor, de elő fog fordulni. Olykor vacakolhat, megszakadhat..

A vezetékes a legjobb, viszont ott meg megtörhet a kábel.

Én a vezetékeset javaslom úgy, hogy vigyázol rá.

A Logitech kontrollerek is jók, de azon amiket én használtam (pont az általad említett 2) azokon eléggé kellemetlen volt a deadzone az analógon (ha csak kicsit mozgatod el, nem érzékeli)

2015. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg a vezetékesnek nevetségesen nézne ki a sok kábel, mert nyilván amikor nem használom akkor lerakom az asztalra, és egy zsák kábel ott van a semmiben. :D

Igazából amúgy egy középkategóriás akkumlátort vennék az elemeknek, igaz azt meg tölteni kell, de az kevésbé zavar. A megszakadások mondjuk aggasztóbbak, de nem tudom ez mennyire gyakran történik(bár írtad hogy nem gyakran meg véleményeket olvasva sem történt nagyon sok emberrel).

2015. okt. 26. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
#3: Nekem a kompatibilitással voltak gondjaim: néhány játék kizárólag vezetékes Xbox 360 kontrollerrel működött, wireless-el nem. Amik eszembe jutnak: Dead Rising 2, Ace Combat, King of Fighters, The Last Remnant, Virtua Tennis 4- szinte mind japán játékok.
2015. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!