Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming simulator 14ben hogy...

Gehdjfztuz kérdése:

Farming simulator 14ben hogy multyplayerezni?

Figyelt kérdés
ma megvettem a play áruházban 800 ft-ért, szépen fut, van wifi és blutu is, öcsémnek is meg van de ö nem pénzért töltötele hanem egy oldalor, én inkább megvettem mert abban több a cucc, na szoval van blutu és net de sehogy sem tudunk??????

2015. okt. 26. 14:06
 1/4 anonim válasza:

Elindítod>Multiplayer>New Game(Vagy a WiFi-t, vagy a Bluetoot-t pipálsz be)> Kiválasztod a nehézséget> Indítod.

Ha nem megy, akkor mond az öcsédnek hogy ő is vegye meg legálisan, vagy te is letöltöd arról az oldalról.

Sztem azért nem mükszik, mert nem egy verziójú a játék.(Neked valszeg újabb, mint az öcsédnek) Remélem tudtam segíteni

2015. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az egyik barátom is megvete a play áruházban de ö vele sem tudunk, se wifin se blutun!?
2015. okt. 31. 13:08
 3/4 A kérdező kommentje:
De amugy mikor azt montad hogy "blutut vagy wifit pipálsz be" azt nem értem, én nem tudom a játékban egyiket sem, előtte kell benyomni!?
2015. okt. 31. 13:11
 4/4 anonim válasza:
Rosszul írtam, bocsi! Nah tehát, amikor írja, hogy válassz játékmódot (Choose Game Mode)> Multiplayer, és ott a neved mellett van egy WiFi, és egy Buetooth ikon, azt (azokat) kell kipipálni, és utána indítani a játékot. Ha WiFi-n keresztül játszotok, FONTOS, hogy ugyanazon hálózaton legyetek! Remélem így már érthetőbb:)
2015. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!