Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban mit jelent az,...

Minecraftban mit jelent az, hogy spawnkill?

Figyelt kérdés
Mert épp játszottam egy szerveren ,és meghaltam ,és erre jött az admin ,bezárt egy ketrecbe (pontosabban odateleportált) ,és azt mondta ,hogy itt megtanulom ,hogy nem szabad spawnkillelni. De én azt se tudom ,hogy mi az!

2015. okt. 26. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Általánosságban a spawnkill szó szerint azt jelenti hogy a spawnpozícióban lévő játékost megölöd. Megy egy játék, a szerver pedig generál egy helyet ahol lerakja a játékost (spawnol), majd valaki oda megy vagy ott vár hogy egyből megölje őt (nyilván ez a kill), mielőtt a játékosnak lenne esélye reagálni.
2015. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaa! Köszi! Eddig nem tudtam ,hogy ez mi ,ezért nem tudtam figyelni rá ,de most már értem!
2015. okt. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!