Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A F. E. A. R. -ben egy interva...

A F. E. A. R. -ben egy interval (intervallum/rész) kb milyen hosszú? és úgy egész játékot kb hány óra lehet átlagosan lejátszani?

Figyelt kérdés
a 3. interval-ban járok, ami még tudom nagyon az eleje, főleg mert ha jól emlékszem azt olvastam hogy 12 van benne. egyébként tetszik, csak az FPS nem igazán az én műfajom, legalábbis akkor nem, amikor lineáris a cselekmény. persze ettől még nagyon jó, csak nekem nem igazán jön be, hogy fedezékből lassított lövöldözős csata, aztán megyek fél métert és megint fedezékből lassított lövöldözős csata, megint fél méter, és újra meg újra. persze ezt lehet csak én gondolom így :) és ebbe belecsempésznek néha kis ijesztő bevágásokat, amik tetszenek a játékban, mert én igazából a horror miatt vettem. és lényegében ezek miatt várom egy kicsit a végét, és érdekelne, hogy egy interval kb mennyi időt vesz igénybe?
2015. okt. 27. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egész játék körülbelül 8-12 óra. Attól függ, hogy mennyire vagy ügyes, illetve mennyire állsz le logokat hallgatni, milyen stílusban játszol (mászkálsz, nézelődsz, vagy csak mész egyenesen oszt' kész).


Sajnos a FEAR az első percétől az utolsóig ugyanolyan, újdonságot nem igazán fog tartalmazni.

2015. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi!
2015. okt. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!