Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a TOP5 kedvenc játékod,...

Melyik a TOP5 kedvenc játékod, és miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Batman Arkham City, Origins, Assassin's Creed Black Flag, Mortal kombat 2011, Tomb Raider 2013,
2015. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1) Metal Gear Solid 3: Snake Eater - a játék atmoszférája, története, szereplői és főleg az egésznek a kidolgozottsága (dzsungelben kell lopakodni, mindig a megfelelő színű ruhát felvenni hogy a környezetedbe tudj olvadni, gyűjteni az élelmet az energiád visszanyerésére)

2) The Last of Us - a történet és a szereplők kidolgozottsága miatt illetve a színészi alakítás miatt is mivel a játék eléri hogy foglalkozz a karakterekkel hogy sajnáld őket hogy aggódj értük hogy izgulj értük

3) The Witcher - a történet mellett a temérdek feladat és nyitott világ ami nálam 50 órányi tömény szórakozást biztosított (egyik legszebb élményem volt az az 1 hét nyári szünetben mikor 0-24ben ezzel játszottam)

4) God of War III - tökéletes lezárása a trilógiának (a trilógián kívüli játékokról tudomást se vettem inkább), megfejelve szemkápráztató grafikával és olyan harcrendszerrel amitől az egész egy 10 órás agykikapcsolós szórakozás)

5) Silent Hill 2 - a történet és a játék szimbolikái annyira mesteriek és zseniálisak hogy nem értem miért nem ismerik többen ezt a csodát


ezek mellett még személyes kedvenceim

God of War I-II

Max Payne 1-2

Hitman 2, Contracts, Blood Money

Sims 2

Metal Gear Solid

Aliens vs Predtor

Call of Juarez

GUN

GTA Vice City, GTA V

és a Resident Evil 4

2015. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Trackmania - nincs túlbonyolítva, egy egyszerű autós játék ahol az idővel kell versenyezni


2. Borderlands 2 - tetszik a környezet, és a játék hangulata, ha többen játsszátok nagyon élvezetes, emellett jó a humora


3. Assassin's Creed IV: Black Flag - nagyon eltalálták a kalózos hangulatot, élvezetesek a tengeri csaták, de nincsenek elhanyagolva a városok se, nagy térkép, érdekes story


4. Witcher 3 - tulajdonképpen a Black Flag előtt kéne lennie, de mivel én lusta vagyok sose fogom bejárni azt a hatalmas mapot ami a játékban van. a lustaságomat leszámítva szinte tökéletes, izgalmas, hosszú story, rengeteg mellék küldetés, gyönyörű grafika, kezelhető gépigény és a játékon belül van egy jópofa élvezetes kártyajáték is


5. World of Warcraft - a végére ideteszem azért, mert habár már abbahagytam rengeteg időt beleöltem. nem véletlenül (bár már megkopott a fénye) az MMORPG-k királya, változatosak a karakterek, jó (volt) a története, rengeteg emberrel találkozol és játszol együtt, rendkívül kiforrott PvE rendszere van, változatos bossokkal. sok idő kell mire bele tudsz unni.

2015. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Skyrim

2. Dragon Age Origins

3. StarCraft

4. Spore, Minecraft

5. Dragon's Prophet

2015. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Life is Strange véletlenül lemaradt, alapból az osztott 2. helyen lett volna. (előző voltam)
2015. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És az is hogy miért..:D (nagyon összeszedett vagyok...)

Szóval:

Skyrim, az óriási szabadság, a rengetek lehetőség, quest és maga a világ miatt. Engem teljesen beszippantott.


Originsben nagyon tetszik a combat system, hogy több karakterrel is lehet lenni, maga a történet és a szereplők nagyon megfogtak, tele van a játék apró vicces beszólásokkal, részletes, árnyalt jellemekkel

Life is strangeben hasonlóan a karakterek és a történet fogott meg, meg maga a játék is nagyon szép, hangulatos


StarCraftet nehezebb megmagyarázni, de a szép emlékeket, a stratégiai kihívást és az alap koncepciót emelném ki


Spore azért, mert egy hihetetlenül szabad, kreatív és poénos játék.

Minecraft szintén a szabadság miatt, a lehetőségek óriási tárháza miatt.


Dragons prophet legfőképp a sárkányok miatt, de a küldetések sokszínűsége is hozzá tesz, a main quest is izgalmas.

2015. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bulletstorm

Homefront

Inversion

Prince of persia játékok

Quake 2

Sniper ghost warrior

Battlefield Bad Company 2

Far Cry 2 stb stb.

Inkább az fps,tps-ekért vagyok oda,de ezt látni a felsoroltak alapján is.Vagy minden ami háborús.

2015. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Mafia: Az első játékok egyike volt azoknak, amikkel játszottam valaha. A története nagyon jó, és egyszerűen van egy olyan hangulata, amit a mai játékok nem tudnak hozni.


2. Crysis 3: Bár ez egy tipikus lövölde, mégsem olyan, mint sok másik. Ebben azért van némi háttérsztori is, és eléggé jól kezeli a játékosok eltérő stratégiáját. Én például lazán tudtam mindig lesből támadni, míg mások nyugodtan berohanhatnak a csatatér közepére.


3. rFactor: Autóversenyzős játék, végtelen lehetőségekkel. Ha akarok, akkor egy gokarttal száguldozok a Nordschleife-n, de akár Forma 1-es autóval is megtehetem ezt. Csak legyen hozzá megfelelő mod. Illetve pozitívuma, hogy bár inkább kormánnyal és pedállal szokás játszani, billentyűzettel is jó szórakozás.


4. Minecraft: Ebben aztán kiélhetem a vágyaimat. Ha olyanom van, építhetek akár egy komplett várost, egy önműködő házat, beépített védelmi rendszerrel, de akár játszhatok túlélőset is, vagy készíthetek egy saját történetet például. Emellett végtelen számú mod van hozzá, amikkel még inkább elengedhetem a fantáziámat.


5. GTA V: Itt aztán nyugodtan lehet ökörködni egymagadban, vagy a haverokkal is. Ha mérges vagy, csak előkapod a zsebedből a rakétavetőt, vagy épp a minigunt, és aprítás közben szeretett magyar politikusainkat látod magad előtt. De itt is van még sok másik lehetőség.


És bár a top 5-be nem fértek bele, két játékot még mindenképp megemlítenék. Az egyik a Life is Strange, a másik pedig a Minecraft Story mode. Mindkettő egy történet orientált játékot takar, amiben a döntéseink kihatnak a játék további részére. E kettő közül sokáig a LiS-t szerettem jobban, de sajnos a vége irtó nagy csalódás volt számomra.

2015. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem sorrendben írom, mert nem tudok dönteni. Meg lehet nem 5 lesz.


Jedi Outcast: Rengeteg emlékem fűzödik hozzá. Ahhoz az időszakhoz köthető, amikor az internetklubbok voltak elterjedve, s csak keveseknek volt számítógépe. 200 ft. volt egy óra, és nonstop az Outcastot toltam multiban, botok ellen. Később lett gépem, meglett a játék, futott is, több száz óra online játékidőm van benne, a Single Player hosszú és tartalmas ahhoz képest hogy lineáris, és az egész nagyon működőképes. Bitchslapet nyom a legtöbb új játékra véleményem szerint. Star Wars fanoknak kötelező.


Deus Ex: A játékmechanika elavultsága ellenére az egyik leghangulatosabb program amivel valaha dolgom volt. Nagyon életszerű, rengeteg mára már valóságnak vélt akkori elméletet tartalmaz, feszegeti a fikció és a realitás közötti határokat, többet mond az egész két év alatt lezajló esti híradónál. Kötelező.


Legacy of Kain széria: Ismét a hangulat miatt, de a játékmenet is jó. Gondolkodtató fejtörők, részletes és mondanivalóval rendelkező párbeszédek, LÉTEZŐ és nem bagatell sztori, elképesztő artwork, tökéletes zenei művek, mi kell még? Ja igen! Két főszereplő, akik két teljesen különálló nézettel rendelkeznek, ellenségek, és mindkettőjüknek igaza van.


Tom Clancy széria: Imádom a taktikai játékokat, ezek pedig mind azok. Rainbow Six Vegas, Advanced Warfighter, Splinter Cell, EndWar, mind egy univerzumban játszódik. Mindnek brutális hangulata van, és noha nem tartalmaz egetverő nagy hangulati jegyeket, a világ másik feléről megmondanám hogy ezek Tom Clancy játékok.


Prince of Persia Trilógia: A műfajt kedvelő embereknek kötelező ez a trilógia, annyira jól működik (az Assassin Creed mászkáló mechanikáját hatfelől csapja pofán). Az AC mászása egyszerűen rém unalom a Pop-éhoz képest. Egyszerűen izgalmas mind a 3 epizód.


S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (csak ezt az epizódot vittem egyenlőre). Nincs már kedvem leírni miért, de hatalmas kedvenc. Van még egy rakat, itt ülnék éjfélig ha leírnám mind. :)

2015. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1.Watch Dogs: Nagyon jó játékmenet ,grafika ,nem könnyű megunni

2.Crysis 3: Nagyon jó lövöldözős játék , történet szerintem elképesztő , és a multiplayer az benne NAGYON KIRÁLY :D

3.Plants vs Zombies Gardenwarfare: Nagyon jó játék ,szinte elképesztő mit hoztak ki belőle ,hogy átalakult az eredetitől , élvezhető nagyon

4.Assasin's Creed 3 : Ez is szuper játék , kitűnő feladatok és nagyon jó irányítani a karaktert harc közben :D

5.Deadpool/Minecraft: A minecraft egy elképesztően hatalmas világ , a képzeletednek nincsen határa , bármit építhetsz és ha unatkozol van multiplayer módja és singleplayer-ben survivol-hetsz. A Deadpool nagyon jó egy gyilkolászós a képregénytől nem eltérő humoros akcióval teli játék :D

2015. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!