Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age: Originsbe...

A Dragon Age: Originsbe fontos, hogy Morrigan-nek magas legyen a lojalitása irántam ahhoz, hogy szerelmes legyen belém és lefeküdjön velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a játékot és nem tudom ,hogy annak a lojalitás csíknak muszáj-e hogy 100% legyen vagy csak elég középen maradnia és mondjuk a vele való beszélgetésekkel elérem a románcot. Mert már a játék eleje fele volt egy rész ahol nem azt csináltam egy jelenetnél amit ő gondolt helyesnek. (Egy kereskedő sok pénzért akarta eladni az áruját a menekülteknek akiknek ez nem tetszett. A kereskedő azt akarta ,hogy segítsek elküldeni őket de én inkább meggyőztem arról ,hogy kevesebbért adja az áruit. Ez Morrigannek nem tetszett ,hogy minden ember problémáit próbáljuk megoldani és kaptam -3-at morrigan lojalitására.) Én inkább egy ilyen segítőkészebb/jó karaktert akarok csinálni de eközben Morrigant is szeretném románcolni. Ez így lehetséges vagy muszáj mindenre fejet bólintanom amit javasol/mond.

2015. okt. 29. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem legalább 75 kell legyen, és meg kell csináld a grimoire-s küldetését is. És igen, mindig azt kell mondd, amit helyesnek tart (aki hülye, haljon meg, stb).
2015. okt. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy rémlik, hogy 75-80 körül kezdenek el szerelmet érezni a csapattársak (Morrigannél nincs tapasztalatom, én Alistairt választottam)

Nekem sikerült Morrigannál is elérni a +100-at, bár én őt szinte sosem vittem magammal, mert ha jól döntöttél, mindig lehúzta, ezért inkább én ajándékokkal meg a beszélgetésekkel húztam fel a lojalitást.


[link]


Nézd ezt is, talán segít, hogy mit válaszolgass neki.

2015. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután lefeküdtél vele, ne feledd el leszúrni a p1cs4'ba a witch hunt dlc-ben :D
2015. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!