Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 4 magyaritás...

Resident Evil 4 magyaritás hiba (sürgős). Megoldás?

Figyelt kérdés
A RE4 (nem a HD) magyaritást egyszerűen nem tudom felrakni, mert bármilyen úticélt adok meg a telepítésnél, nem tudom megnyomni az Oké gombot. Segítene valaki minél hamarabb?

2015. okt. 29. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a HD nem működik... :D
2015. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ráadásul belassulva megy a játék minden felbontáson, minden grafikai beállításon...Szóval a magyarítás még a kisebb gond. :D
2015. okt. 29. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen géped van?

Az eredeti Resident Evil 4 PC verzió borzalmasan sikerült, nem is árulják már. A HD verziót pedig le lehet "degradálni" az eredeti szintjére, lehet jobban járnál vele. Sok különbség amúgy nincs a HD és az Original között.

2015. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most vettem a játékot a Humble Capcom Bundle akció keretében, 8 másik játékkal együtt. A gépem nem a legjobb, de elment rajta a Far Cry 3 is közepes beállításokkal, továbbá a Crysis is közepes-high-on. Az a poén, hogy nincs gond az fpssel, mivel a Steam méri a teljesítményt, és 30-40 fps-el megy minden beállításon, nem szaggat a játék, csak be van lassulva mint egy slow motion felvétel.
2015. okt. 29. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

A Humble Bundle verzió az a HD Edition. :) A simát nem árulják mint mondtam, a Steamen csak a HD van, csak nem írják bele a nevébe, mert el akarják feledtetni azt a katasztrófát amit kihánytak anno PC-re. :)

Próbáld meg a HD magyarítást felrakni rá. Nekem nem sikerült, írd le hogy neked hogy megy.


Ha leírod pontosan a géped, akkor lehet tudok segíteni.

2015. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felraktam a HD magyarítást, MINDENT a leírás szerint, és hááát...A menü nem magyar, a dialógusok sem, egyetlen magyar szöveget láttam (még az elején felvettem valami zöld növényt, és a "Felvétel E" rész volt csak magyar), szóval nem valami rózsás a helyzet, de majd rendberakom valahogy, addig is a csomag mellé DMC Devil May Cry-al töltöm az szabadidőmet :D
2015. okt. 29. 19:06
 7/9 A kérdező kommentje:

A gépem meg (ne tessék nevetni! :D):

[link]

2015. okt. 29. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs min nevetni.


Vedd le a grafikai beállításokat minimumra. Pl. a HD textúrákat kapcsold ki, korlátozd a játékot 30 FPS-re, vedd le alacsonyabbra a felbontást. Először próbáld ki a lehető legkissebb beállításokon. Ha így nem lassú, akkor szépen lassan kezdheted egyesével tesztelgetni, hogy mit bír el a géped. Ha minimumon is lassú, akkor úgy tűnik nem bírja a masina.

U.I: Fontos hogy próbáld meg a 30 fps korláttal is.

2015. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nah, hülyén fogalmaztam:

Először FIX 60 FPS-en vedd le minimumra, ha úgy nem jó, rakj megint mindent maxra, állítsd 30 FPS-re, és ha úgy sem jó, akkor megint vedd le a grafikát.

A lassított felvétel azért jön elő nálad, mert FIX 60 FPS-el akar futni a játék, de csak 30-40-et tud produkálni, emiatt durva 40 százalékkal lassabbak az animációk, mert nem képes leadni 1 másodperc alatt az adott képkockát.

2015. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!