Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az oka a GTA SAMP ping...

Mi az oka a GTA SAMP ping problémának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég nagy problémám lenne a GTA San Andreas Multiplayer részével. Nem értem miért, de hihetetlen magas a pingem (100-300), hogyha szerveren játszok (RiseRPG), ugyanakkor az FPS-el nincsen baj. Biztos vagyok benne, hogy nem a gépem erősségével kapcsolatos a probléma (i5-ös processzorral, 2GB-s videokártyával, 8GB rammal rendelkezek). A speedtest általában 10-es, maximum 30-as pinget szokott jelezni (netem 10 megás), ennek ellenére a játékban 100-300 van mindíg. Stream Memory Fixerrel is probálkoztam, de ha berakom akkor nem indul el a játék (becrashel), pedig az általa kért 1.00US verzió van fennt.


Valami ötlete valakinek? Hogyan tudnám lejjebb harcolni ezt a pinget?



2015. okt. 29. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Szia! Gondolom win7-ed van azért ilyen nagy a pinged mert a gta san andreas az xp-n fut a legjobban így 20-30 pingel mész
2015. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!