Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit vegyek? Ps4/Ps3 vagy...

Dani20026300 kérdése:

Mit vegyek? Ps4/Ps3 vagy XBOX360/XBOX One-t? (És mi a különbség az XBOX 360 és az ONE között? )

Figyelt kérdés
A testvéremmel akarunk egy helyen játszani (pl: FIFA, PES Mortal Kombet, Tekken stb.) Ezekhez melyik lenne a jobb konzol?

2015. okt. 29. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván hogy nem az előző generációs konzol. PS4 vagy Xbox One. Ezen belül már csak azon múlik hogy melyik a szimpatikusabb.
2015. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PS4
2015. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem mind a 2-nek az árát,és nem vagyok biztos benne,hogy a ps4-re vagy Xbox One-ra lenne keret,de ha lenne akkor is xbox one jobban bejön nekem! Azért köszönöm!
2015. okt. 30. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ps4, mert a játékok terén jobb meg talán a grafika is, de az mindegy és ezek sport játékok azaz reflex arra meg ps kontrollere jobb
2015. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XO, játékok terén nem mondanám mert nekem jobban tetszik a Forza Motorsport vagy a Horizon mint a Gran Turismo;)
2015. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se jó, forza semmi valóság apja nincs, mész 200al aztán mégse mert lassú játék, grand turismo az luxus driver club csak a grafika atom de ez se tetszik
2015. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a forzába azt tetszik hogy lehet benne szabadon mászkálni
2015. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Autós játékok nem érdekelnek :D Am tudtok valami offline mulltiplayer játékot?
2015. nov. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!