Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A valve miért elfoglalt? Mit...

A valve miért elfoglalt? Mit csinál ennyire?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján elfoglalt, mi a kérdés célja, értelme, oka? Kérdésedre nem lehet válaszolni.
2015. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mit akarnak csinálni:dota 2 axe immortal,diretide stb
2015. okt. 29. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Most dobtak ki pl. egy 1 gigás updatet, új custom gammel (ami egy kicsit kárpótol a Diretideért), 800+ új announcer szöveggel a custom gamekhez, pár balance updatet, és új contentet a Frankfurt compendiumhoz. És kb ezt a szintet kell nyújtaniuk TF-hez is (amivel nem játszom, tehát nem tudom, ott milyen gyakran van egyébként update), takarítani kell a Könyvtáradat éjszaka amikor alszol, hogy reggelre ne legyen poros, és a Half Life 3-n is dolgoznak. Axe pedig mivel a 26. legjátszottab hero a patchben, nem ér rá elmenni a Valvehoz, hogy méretet vegyenek róla az immortalhoz.


Türelem.

2015. okt. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj, te most komolyan elkezdted megvédeni azokat az idiótákat a Valvenál? Van bármi féle fogalmad is, hogy mennyi pénzt keresnek a Steamen eladott játékokból, meg a hülye mikrotranzakciós TF2-Cs:go-Dota 2 hármasból? Annyi pénzük van gyakorlatilag, hogy nem tudják mire költeni, ezért vannak benne mindenben, már fejlesztenek saját VR-t, meg most jön ki a Steam Machine. Ha akár egy minimálisan is érdekelné őket a community, már RÉG betették volna a kimaradt 2 hőst, a Diretideot vagy az Axe Immortalt (komolyan, szerinted mennyi idő megcsinálni Axehoz egy fos baltát? Gondolod hogy lassan fél éve minden nap azon dolgoznak? XD) A Half Life 3 pedig azért nem jön ki, mert egyszerűen több hátrányuk lenne belőle, mint előnyük. Pénzre már nincs szükségük belőle, ellenben akkora elvárások vannak hozzá támasztva, hogy úgyis lefikáznák a játékosok meg a sajtó.


Ez a Kolosszeum tököm is csak egy dologról szól: ez már custom game, tehát nem kapsz semmi lootot. Nem akarnak adni semmilyen tárgyat, ha kell valami, vedd meg saját pénzért. Ennyi. Szerinted miért van az, hogy a TF2 kapott egy teljesen jó haloweeni updatet, item droppal, INGYENES (!) contractokkal, és új mapokkal, holott pár hete még azt írták hogy nem lesz semmi? Na szerinted miért? Mert rohadt kevesen játszanak már a TF2-vel, kezd teljesen kihalni, ezért oda bezzeg beraknak normális eventet, hogy hátha még a hallatára visszajön pár emberke, és elkölt egy kis pénzt a fos sapkákra.

2015. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy örülnétek, hogy ingyenes a játék meg az összes hős, nem pedig olyan mint a LoL vagy a HotS, ahol meg egyetlen skin kerül 10 euróba, itt bitcheltek... és ez már legalább a 3. ilyen kérdés amit látok, hogy na, mikor jön már az Axe immortal... csak azért, hogy lehessen ba**ogatni a Valveot, mint minden másért: nincs Diretide, nincsenek szettek, nincsenek dropok stb.


De van 1 k**va nagy Frankfurt major, ami egy mini-TI, saját compendiummal, ami NÉGY dollár, és kapsz belőle 5+ szettet, lesz ugyanez minden évszakban innnentől, és folyamatosan updatelik a gamet, hogy legyen balance, ne legyen 100% pick/ban rateje egy heronak se ha lehet...


Gondolom nem olvasol Dota híreket, de Gosun világosan elmondták, hogy Icefrog NEM akar kiadni új patchet, amíg tart az ESL, Frankfurt Major, Defense, stb. nagyobb Dota event, hogy ne csessz*n ki a playerekkel. Azt is leírták, hogy még a major előtt kiadnak egy balance updatet, hogy változzon egy kicsit a TI meta, de még legyen pár hetük felkészülni a csapatoknak, és ha a major tournamentek lezajlottak, jön az új patch, új heroval, updatekkel, ÉS valószínűleg az Axe immortallal/Mario arcanaval. Igen, még tartoznak weather effectekkel és terrainnel is, az is jön majd... türelem.

2015. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azta, hogy átmosták az agyad. Pedig nem is kapsz pénzt azért hogy a Valveot népszerűsítsd. De még konkrétan hazudsz is, tehát tényleg nem értem, hogy ez miért éri meg neked. A balance meg a pick rate is egy baromság, hónapokig olyan OP volt Leshrac hogy vagy 700 MMR-t felmentem vele, pedig nem is mideztem miután elértem a 4k-t.


A dessert terrainon meg külön felnevettem. Szeretném megérteni a lelki világod, amiben rózsaszín pónik ugrándoznak, meg a Valve gőzerővel modellezi hónapokig a 3 db pálmafa modellt meg a homok színű talajt a terrainhez. Türelem, szegények halálra dolgozzák magukat.


Te szó szerint nem tudod felfogni, hogy mennyi pénzt kapnak a Dotából, és hogy mennyi meg milyen minőségű updateket adnak ki cserébe ezért.

2015. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hónapokig = július 2 (TI 5 kezdete) - augusztus 20 (kb, TI 5 vége)... te komolyan azt hiszed, hogy TI közepén majd kiadnak egy balance upgraded? A Leshrac pont rossz kontra volt az érveim ellen...


A dessert terrainen mit nevettél fel...? Az a rész éppen arról szólt, hogy felfrissítsem a szövegértésedet, hogy mint az Axe immortallal, még más dolgokkal is tartoznak a compendiumból... és hogy azok majd mind jönnek, új hőssel együtt. Mondhattam volna Arc Wardent is desert terrain helyett, mert még az sincs benne a gameben, az is jön majd (bár az később). Nem arról szólt, hogy azzal is milyen nagy munkában vannak.


Szerintem te meg azt nem tudod felfogni, hogy egy ekkora cégnek, bármilyen nagy is a bevétele, korlátozott a munkaereje, és nem egyetlen játékra kell koncentrálnia.


Nem azt mondom, hogy az ilyen dolgokkal hónapokat kell késni, de a pénz nem egyenlő idővel. Bár igazatok van abban, hogy ezeknek már rég kint kéne lenniük, még nincsenek, ez van, úgyhogy szerintem örüljünk inkább annak, ami van: hogy a Dota egy teljesen ingyenes moba, és még így is több bevétel és jobb International van belőle, mint a többiből :)


Puszi

2015. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!