Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben miért...

A League of Legends-ben miért nem tudok EUW-re regisztrálni vagy épp átmenni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem és hát EUNE-re regiztem de sok barátom EUW-en van és én is odaakarnék átmenni de hogy?

2015. okt. 30. 09:21
 1/4 Evelin05 válasza:
Átmenni egy másik szerverre 2600 RP-ért tudsz. Viszont tavaly januárban ingyen átlehetett menni. Lehet kövi januárban is lesz rá lehetőség (nem tudom). De ha nagyon nem bírsz várni csinálj egy másik acc-ot EUW-re.
2015. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A LoL magyarítás miatt volt EUWről ingyen az átjövetel a "magyar szerverre". Mikor regisztrálsz, akkor az adatok után van egy szerver választó, ott tegyed be westet.
2015. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csinálj új accountot és ott létrehozáskor válaszd ki EUW-t. Amúgy nem oda-vissza megy az ingyen transfer, én pl sose tudtam eune-ről átmenni euw-re, csak euw-s accnál ajánlotta fel az eune-re átmenést.


Amúgy meg 2600 RP-t feltöltesz valódi pénzért aztán átviteted.

2015. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de próbáltam EUW-ra regizni de nem sikerült..valami hibát ír ki :/
2015. okt. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!