Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok az Anno nevű játék...

Uzumatyi kérdése:

Tudtok az Anno nevű játék stílusához hasonló PC -játékokat?

Figyelt kérdés
Az Age Of Empires-t ismerem, ahogy a Sim City-t is,valami olyan kéne ami pörgősebb,de nem legfőképp a csatáról szól,de nem is túl bonyolult,annak is örülnék ha magyar felirat lenne hozzá. Nem érdekel a grafika,a játék élmény annál inkább,sok játékot ismerek,de örülnék ha valaki mondana valami egyedien szórakoztató játékot (Régi is lehet) :) Minecraft is meg van régóta a Sims is...

2015. okt. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

empire earth sorozat

total war sorozat

Stronghold sorozat

2015. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Settlers sorozat - az ötödik rész kivételével mindegyiket szeretem, de a második rész a legjobb szerintem. The Settlers II 10th Anniversary néven van egy remake-je is, amihez letölthető magyarítás.


Stronghold sorozat - Csak a Strongold 1 és a Stronghold Crusader, a további részeket nagyon elrontották.


A Sierra-féle városépítő játékok: Caesar 3, Pharaoh, Zeus


Knight & Merchants - hasonló a Settlers-hez. A KAMRemake mod nélkül nem érdemes játszani, sokat javít rajta. Magyar szinkoron is van hozzá.


Tropico és Cultures sorozatok - ezeket is érdemes megnézni, de sajnos nem tudom lehet-e őket valahogy magyarul játszani.

2015. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ezek egyszerűek? És akkor melyikkel kezdjem? Olyan kéne ami magyar,nem kell folyton várni azért pörgős,de leköt :) Ilyen Heroes 3 féle is bejön :D Egyik kedvenc stratégai játékom :) És köszönöm a rendes válaszokat :D
2015. nov. 3. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az általam felsoroltakhoz tölthető le magyarítás, írtam ahol nem. Ha az Anno-val és a Heroes 3-al elboldogultál, szerintem egyik sem túl bonyolult neked.



Heroes-hoz hasonló játékok, letölthető magyarítással:


Age of Wonders: Shadow Magic


Disciples 2 (a 3-hoz is van magyarítás, de teljesen mások a fejlesztők és nagyon pocsék lett)


King's Bounty sorozat


Battle for Wesnoth (ingyenes és alapból magyar)

2015. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utánuk olvasok :) Megy a zöld :)
2015. nov. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!