Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen űrhajós/űrös játékot...

Milyen űrhajós/űrös játékot ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

olyasmire gondolok mint a kerbal space program (vagy mi) csak az nem menne a gépemen :D

vagy hasonlóra.

ezek közül legyen benne 1-2 és akkor talán jó lesz nekem:


-kolonizálás

-más bolygókra leszállás

-űrhajó építése

-terraformálás


most a starbounddal szemezgetek de lehet az sem menne a gépemen :( a terraria az megy (hasonló a 2 játék)

igazából bármilyen tippet elfogadok!!! de az ilyen csak űrben játszódós cuccok nem érdekelnek. a no man's sky is szimpatikus de az ugye még nincs.. meg a gépem se vinné :D



2015. okt. 30. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondanám a Space Engineers-t, de ha a Starbound-ot se biztos, hogy vinné, akkor nem tudom.

[link]

2015. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kipróbáltam, megy a starbound de néha laggolgat ami elég zavaró.. de eddig tetszik.


a space engineerst is ismerem, próbáltam is. éééés igen, naggyon laggolt :D pedig az is jó kis gamma lenne.


meg volt még valami ami tetszett, olyan mint a minecraft csak űrben.. de az is laggolt. minden laggol ezen a sz*r gépen :(


konfigot direkt nem írok, mert van olyan játék ami meg megy rajta és nem kéne neki.. pl cod4 :D

2015. okt. 30. 21:31
 3/4 A kérdező kommentje:
ha valaki tud tippeket még jöhetnek mert ez így kevés :(
2015. okt. 31. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a Spore? Kiválasztasz egy bolygót, és ott kell fejlődnödni. De nagyon nehéz így mondani :D Rebel Galaxy, Star Citizen de ezek nem mennének neked. Talán Star Trek Online, halltottam róla, hogy van ilyen, és gondolom űrben játszódik.
2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!