Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok Call of Duty 4...

Mell R. Ákos kérdése:

Nem tudok Call of Duty 4 szerverre csatlakozni, miért (BŐVEBB INFÓ LENT)?

Figyelt kérdés
Nem tudok Call of Duty 4 szerverre csatlakozni! Amikor meg próbálok, el jut addig hogy a modot / pályát próbálja "telepíteni" vagy letölteni, de soha nem halad! Mindig ugyan azt írja: "0bytes of 307KB copied (0%)" a 307kb mindig a letöltendő fájl méretével növekszik. Nagyon idegesítő már, mert szeretnék játszani de nem tudok. Tegnap még tökéletesen tudtam játszani, de ma már egyáltalán nem tudok olyan szerverre be lépni amin valami olyan van ami nekem nincs a gépemen. Csak a mai nap folyamán háromszor telepítettem újra, frissítéssel együtt, de nem segít semmit. (1.7-es verziót használok). Kérlek segítsetek, nagyon kell!

2015. okt. 31. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!