Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas nemrég kezdtem...

Gta san andreas nemrég kezdtem el játszani de nagyon béna vagyok, szinte az össze mission-t újra kellett kezdenem, lehetek még jobb, illetve csak nekem megy ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem miért. gondolom a vezetés nem igazán megy, meg nem tudok eligazodni az utcákon, de már teljesen elment minden önbizalmam, pedig még csak 6-7 küldetést csinálhattam eddig! xD legalább is most van az hogy azt a fekete teherautót kell vezetni, és amikor elkezdett üldözni a zsaru, és mission failed volt már megint, tele lett a tököm és kikapcsoltam. de az ezelőtti küldetéseket is mind elrontottam és csomószor újra kellett kezdenem. csak nekem megy ilyen nehezen? belejövök majd egyáltalán?
2015. okt. 31. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kell segítség szólj írj privit


Az inverz egeret meg kapcsold ki

2015. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SylwerStone ***** válasza:
Senki se kezdi úgy, hogy profi, majd belejössz. Én is béna voltam mikor elkezdtem játékokkal játszani, aztán fejlődtem. (Az egyedüli különbség talán az, hogy én már kb 4-5 évesen kezdtem játszani :-D)
2015. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DD hát mondjuk ez az első gta-m, egyenlőre ez a kifogásom, amivel nyugtatom magam! xD köszi a választ!:D
2015. okt. 31. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd belejössz...nézz YouTube-on videókat. Gondolom lány vagy xD
2015. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tyűha nem vagyok lány de akkor félreérhető vagyok úgy tűnik xDDDD amúgy videókat eddig a gta5-ről láttam, mondjuk arról sem sokat. nem éppen sa-t terveztem, de ha már steamen amúgyis le volt árazva xD
2015. nov. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!