Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell belépni GTA online-ba?

Hogy kell belépni GTA online-ba?

Figyelt kérdés

A Social Club-ban létrehoztam egy profilt, összekötöttem Xbox-szal és kiválasztottam néhány"job"-ot, de ennek ellenére amikor rámegyek a "Play GTA Online"-ra, és azután a "Go"-ra, azt írja ki, hogy "One or more downloadable content packs are missing that are required for compatibility in GTA Online. Proceed to the Xbox Games Store to download?


Gyakorlatilag az összes letölthető kiegészítő alkalmazást letöltöttem, amit csak le lehetett, de mindig akadályokba ütközik.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van LIVE előfizetésed? Megvan a legújabb frissítés?
2015. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, elő vagyok fizetve. A legújabb frissítés alatt mit értesz? Hol lehet letölteni?
2015. nov. 1. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha van LIVE+net akkor magától leszedi, bár nem vagyok nagy konzolos.
2015. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megoldódott, a gyorsítótárat kellett teljesen kiüríteni, és utána ment is jól. :)

2015. nov. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!