Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol és mikor fog játszódni a...

Hol és mikor fog játszódni a következő Assassin's creed?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "futószalagon" jön, stb, meg hogy az új rész a Syndicate is most jelent meg, de a következőről mit tudni? ha lesz egyáltalán...
2015. nov. 1. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Még nincs róla semmi infó.

2015. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az AC egy lélektelen pénzeszsák lett, tuti lesz. Azonban információ még nincs róla.
2015. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 telferi válasza:
Annyit lehet tudni, hogy az 1800-as években játszódik az ipari forradalom idején (vagy valami ilyesmi) Angliában.
2015. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyiptomra tippelek.

Bár én örülnék, ha japánban játszódna, az lenne álmaim AC-je, hiába futószalag, azt megvenném.

A Unity után a Syndicate-t inkább kihagytam, jobb is, mert így utólag kiderült, hogy amúgy sem kötne le, mert nekem az a környezet unalmasnak tűnik.

2015. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szamurájok korában lévő Japánt én is nagyon adnám, elég epikus lenne beszálni a kláncsatákba AC nézetből. Csak a templomosok meg assassinok marhaságát hagyhatnák...
2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó lenne egy japános rész... Ha már Oroszországosat egy minigamere rakták bele, akkor legalább japános legyen teljes játék...
2015. nov. 2. 17:43
 7/9 telferi válasza:
Láttam egy gameplayt róla és Angliában játszódik az 1860-as években a viktoriánus korban
2015. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Épp akartam írni hogy még csak most jött ki a Syndicate, aztán láttam hogy kiírtad a leírásba, úgyhogy én nem írom :D Amúgy fogalmam sincs, valószínűleg valamelyik VH-ról fog szólni. Amúgy valaki ad még ki pénz AC játékért? Az utolsó AC játék amit kivittem és tetszett az a III volt, a Liberation-t, a Black Flag-et meg a Rogue-ot csak elkezdtem, de még egyiket sem játszottam ki, pedig ezek még tetszenek, de tervezem hogy kitolom őket, csak nem igen van rájuk időm (ezek közül amúgy csak a III-at vettem meg :D ).
2015. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Én a 4-et vittem végig, az még úgy, ahogy tetszett, a Unityt megvettem gyűjtőiben, mert megtetszett a videók alapján, aztán nagy hasra esés lett.. de annyira, hogy a Syndicate-t már meg sem vettem.


Amúgy a Unityben volt ugye 1 kicsi lövöldözés, a Syndicateben 1 egész fejezetet kapott, szóval én arra tippelek, hogy azért próbálgatják beletenni ezeket, hogy az emberek elfogadják, megszokják, és lehet, hogy egyszer csak arra figyelünk fel, hogy az egyik "új ac-ben" már csak a lövöldözés megy meg a háborúzás, de az nekem pl. túl Metal Gear Solidos lenne, mondjuk nekem a múlt miatt tetszett az AC, de jó is lett volna a játék, ha tartósabbra csinálták volna, mert a Unity annyira negatív élményeket váltott ki belőlem, hogy miután sokadjára nekiugrottam, megláttam 1 bugot és inkább bezártam a játékot, mert felidegesített, hogy nem lehetett 1-2 küldit végigvinni ilyen véletlenszerű hibák miatt.

2015. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!