Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft!? (lentebb)

World of Warcraft!? (lentebb)

Figyelt kérdés
Ez egy jó játék! A blizzard rendszeréről tudtok valamit? mert izgat köszi a válaszokat!
2010. márc. 18. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egy k*rvasz*r kockajáték már megbocsáss :D
2010. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Ezt csak azok tudják élvezni, akiknek bejön ez az elavult grafika, meg ez a semmitérő játékélmény.

Pár perc játék után függők lesznek, naponta kb. 5-8 órát ülnek a gép előtt, örülnek hogy elérik a mittudomén hányadik szintet, meg hogy milyen jók, az életben meg görbehátú, 40 kilós, szemüveges, pattanásos gyerekek, akiknek csak a WoW az élet, és csak ott vannak hasonlóan kocka barátaik.

Ennyi.

2010. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira imádom ezt az általánosítást. Komolyan emberek, mi bajotok van? Én is játszok, imádom, de szerintem semmi gond nincs vele ha mellette élem az életemet. De pl esténként, 1-2 órára miért nem lehet bejelentkezni és játszani? Ja, és csak hogy megcáfoljam az előitéleteket, nincs pattanásom, kövér sem vagyok, sőt még barátaim is vannak, eljárunk bulizni. Na?


Kedves kérdező, ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak ez már nagyon felidegesített. :)

2011. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak kivételek... Ha nem vagy totál belekockulva akkor oké, mert végül is játék ez is, csak számomra kicsit érthetetlen a fantasy világa...
2011. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy sokan elfelejtik, hogy ez csak egy egyszerű játék...
2011. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!