Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft pluginok, configolas...

Tozser Alex kérdése:

Minecraft pluginok, configolas segítség?

Figyelt kérdés

Az lenne a problemam hogy az essentials plugin configjaban az enablesignnel kiveszem a #-t es nem mukodnek ugyse a tabla parancsok, probaltam ugy hogy kivettem az LWC plugint, de ugysem volt jo. Erre szeretnek valaszt kapni, erre a par pluginra.

Kerlej titeket minosegi pkuginokat irjatok mert volt mar olyan hogy lecedesnel valaki worldguardot mondott valaki meg cityzen-t stb.. nah:

1.Egy olyan plugin hogy pl akinek opja van annak nemcsak a chatben piros a neve hanem a tablistben is, es itt pl az op nelkulieket is lehetne szinezni.+ehhez alapveto configolas, ha kell eggyeltalan, kellene.

2. Kviz plugin kene(pl Ujonccal kezdesz, es ha elvegzed azt a kvizt Tagot kapsz, ilyen szabalyzat kviz v valami ilyesmi)+Configolas

3.Rangokat jatszott idore kapjak a playerek(pl. 5 nap jatszott oranal kovi rang)+Configolas

4.Fatelep ujratoltodese(ez szerintem ertheto)


Remelem mindent ertelmesen irtam le:D


÷Ha meg tudtok jo, es ertelmes pluginokat, az az essentials tabla hiba idegesit:D Varom a valaszokat koszi:P


2015. nov. 2. 22:29
 1/1 anonim válasza:

17 F

Hali :3

Én mai napig a 3 szerveren vagyok configos és 1 szervernek a tulajdonosa amin 50/35-en fent szoktak lenni.


Elúször is a scoreboardot és a prefixeket könnyen meg lehet oldani azt nem mondom el hiszen 150 video van már erröl..

Az essentialst igy nehéz meg mondani ha nem látom... A kvizes dolog nem rossz ötlet és könnyen meg is lehetne csinálni. Amikor már a kviz végén van akkor egy gombot megnyom vagy egy nyomolapra rá áll. Rá adja a TAG prefixumot és a jogait egyben a spawnra teleportolja. A rangos dologra van egy elég jó plugin amit be lehet állítani hogy egy adott xp után, játszott óra után kaphat a player más rangot. A fatelep ujra töltődését pedig egy külön arra kitalált pluginnal meg lehet oldani vagy akár Wo***Ed**tel...


Ui: Direkt nem irtam plugin neveket stb

2015. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!