Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legjobb 2. világhábor...

Melyek a legjobb 2. világháborús játékok PC-re?

Figyelt kérdés
Szeretném átélni ismét a háború izgalmait, csak nincs ötletem, melyik játékkal játsszak.
2015. nov. 5. 16:09
 1/6 markecmester11 ***** válasza:
Call of Duty 1 , 2
2015. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
FPS? Stratégiai? Szimulátor? Azért kérdezem, mert nem mondok olyat, ami nem érdekel. ;)
2015. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Red Orchestra

Brothers in Arms

Company of Heroes

2015. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na nézzük.


Anno nekem a MOHAA (Medal of Honor: Allied Assault) volt az etalon. Bár mai szemmel rondácska stb, de mindenképp ajánlott irodalom. Plusz kiegészítői, Spearhead, Breakthrough. MOH Pacific Assault is jó. Az Airborn-nal nem játszottam.


Call of Duty + kieg, United Offensive is nagyon jók. CoD 2 is tetszett.


Brothers in Arms játékok is jók, kicsit komolyabb talán, nem annyira árkád.


Battlefieldek is jók, bár az inkább a multira épít, nem a singlere.


Sniper Elite szériát is szeretem, az TPS (third person shooter). Taktikásabb, nem ész nélkül lövöldözős. Nyugodtabb hangvételű széria, viszont nagyon jó szerintem.


Stratégiaiból a Commandos széria az, amikkel játszottam, szerintem nagyon jók és hangulatosak. Játszottam még a Codename: Panzers szériával is, az sem volt rossz.


Szimulátorból az IL-2 széria az etalon, mint repülős játék. Illetve a Silent Hunter, az tengeralattjárós. Utóbbi megint a nyugodtabb játékosoknak való, erősen taktikázós, sokszor türelemjáték már-már.


A nagy sláger most a War Thunder és a World of Tanks. Mind a kettő MMO, online játékok. Én személy szerint a War Thunderrel szoktam játszani, nekem az jobban tetszik.

2015. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem játszottál még a MOHAA-val,akkor az kötelező,hatalmas játék,havi 1x legalább végtolom kiegészítőkkel együtt.
2015. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha a háború izgalmait akarod átélni,akkor Red Orchestra 2.
2015. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!