Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy létezik hogy ezen a...

Hogy létezik hogy ezen a gépen elmegy a GTA5?

Figyelt kérdés

Proci:Intel(R) Celeron(R) CPU G1610 @ 2,60GHz 2,60 GHz

RAM:4gb

Videókártya:AMD Radeon R5 200 Series (ezen megy el a gta5 lowon)


az én gépem:


Proci:AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor 3.00 GHz

RAM:4gb

Videókártya:AMD Radeon HD 6670



Nem értek a gépekhez,melyik a jobb gép? és hogy vinné az enyémen a gta 5 öt?


2015. nov. 5. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Az 1. a tesóm gépe és lowon laggmentesen fut neki a játék,nem az eredeti hanem a torrentes.És az lenne valójában a kérdés hogy érdemese lenne nekem is leszedni?
2015. nov. 5. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is csoda hogy az elsőn lagmentesen megy.
2015. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tiéd valamivel erősebb. Az eredetit a tesód gépe biztos nem vinné lowon se, a tied pont határeset.


Ha a torrentes neki fut 20-30 fps-sel, akkor te nyugodtan leszedheted ugyan azt.

2015. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jól van optimalizálva, és még félfamentes rajzlapon is jól fut. Nem úgy, mint anno a GTA IV, ami eleinte egy nagy bug halom volt, béna konzolport. Hála az égnek, gatyába rázták végül. :)
2015. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem az azért durva, hogy egy Phenom II X4, és egy HD6970 2GB maximális beállítások mellett alig birkózik meg vele (eredeti, Steames változattal tesztelve).

2015. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Én úgy vagyok vele, hogy laptopon játszottam, minimumon, élvezhetően.


CPU: AMD A6-3400M (1.4GHz/2.3GHz, 4MB L2 Cache, 35W) - 4 magos

Memória: 8GB (2x4GB) DDR3, 1333MHz

VGA: AMD Radeon HD6520G, 2048MB DDR3 (a játék csak 512 MB-ot ismert fel, Aida is csak annyit mutat)


Azért valljuk be, ez nem egy nagy kaland manapság. De én végigvittem, és élveztem a játékot rajta, ebből gondolom, hogy jól van optimalizálva.

2015. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!