Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit és hogy kell csinálni a...

Mit és hogy kell csinálni a Mount and Blade Warband-ban?

Figyelt kérdés
A játék elején elakadtam amikor a kereskedőnek a testvérét ki kellett szabadítani,megcsináltam de nem tudom hogy most ezután mit kell. Vissza mentem beszéltem a kereskedővel de utána nem kaptam semmi küldetést és most nem tudom mit kellene csinálni.Teljesen elakadtam.

2015. nov. 6. 22:07
 1/3 anonim válasza:
Szia. Probálkozz youtube-on végigjátszásokat keresni. Hátha találsz.
2015. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi "kell". Elindulsz valamerre, és az egyik faluban, vagy kocsmában vagy valamelyik nemesnél megkérdezed, hogy mit kellene segíteni. Vagy nem, hanem ellovagolsz a naplementébe. Vagy a falvakban toborzol 10 parasztot, és a fogadókban néhány nevesített npc-t, majd levadászod a banditákat, vagy az egyik ország karavánjait. Aztán a zsákmányból veszel árut, és egy bejáratott úton megszeded magad, aztán egy jobb sereggel hűbéres leszel. Vagy király.
2015. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A játék nem határozza meg, hogy mit kell csinálnod. Nem rágja a szádba lépésről lépésre, hogy mit tegyél, ezért is kedvelem annyira. Toborozz sereget falvakban és fogadókban, persze nekik zsoldot kell fizetned, ezért dénárra van szükséged. A legkönnyebben úgy szerezhetsz pénzt, ha rész veszel lovagi tornákon és fogadsz saját magadra, főleg az első körökben, mert akkor még 13-as, 10-es szorzó van rád. És kaját is kell venned a piacokon, mert ha nincs kajád a sereged egy idő után felmond.

A játék célja egyébként mindössze annyi, hogy minél feljebb kerülj a társadalmi ranglétrán, aztán hogy mennyi időd és kedved van ezzel bíbelődni, az csak rajtad múlik. Vegyél részt csatákban, várostromokban, menni fog ez csak idő kell míg mindenre rájössz! Az a legjobb ha te magad fedezed fel a dolgokat! Sok sikert! :)

2016. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!