Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó név az OwN3D...

Szerintetek jó név az OwN3D By játékokhoz?

Figyelt kérdés

#játék #OwN3D. By
2015. nov. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam a számok-betűk neveket. Még ha olyan "eredeti" is, mint az owned by.
2015. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tulajdonosa 14 éves, akkor igen.
2015. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó tud lenni, de én sokkal jobban bírtam, amikor kretén nevű emberek voltak a stat legtetején. :D Pl. magyar szerveren anno a Tannenbaum (németül karácsonyfa), vagy Wunderbaum (autós illatosító) számomra vicces volt. Legalábbis viccesebb, mint amikor jönnek a keménykedő nevekkel, vagy a nagyon komoly klánozók.
2015. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem már kb ez a nevem jó pár éve és most kaptam egy beszólást, h milyen szar elcsépelt névmár. Amikor már 7-8 éve legalább vagy régebb óta használom és első ezt direkt így használják, h számmal írt 3 betű meg stb lsd. * owned, 0nw3d, pwn3d, pwnd – lealázott; aki aláz, az ownz (esetleg ownage), akit lealázott, az owned (főleg FPS, de multiplayer játékokban pl RPG-kben is)

1.6-ban volt jó, mert OwN3D By --fegyó-- Enemy

Meg jó név, ha 14 éves az ember? most 20 leszek és nekem még mindig tetszik és csak egy véletlen folytán lett ez a nick nevem. :)

2015. nov. 10. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy neked tetsszen. Nekem anno volt a nevem Johnny Weissmüller is. De nem emlékszem, hogy fonetikusan írtam, mint Dzsoni, vagy rendesen, ahogy kell. :D Nekem ez jött be anno.
2015. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!