Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van 1 játék (German Truck...

Van 1 játék (German Truck Simulator) Nem akarom felrakni a gépemre, de viszont játszani akarok vele 1 pár napot. Ez hogyan oldható meg? Kiírom cd-re ami a program files mappában van akkor működni fog?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon aki tapasztalta/ért hozzá!!! Thx
2010. márc. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

kemény 350MB nehogy már annyit sajnálj a winchesteredről mert ha egy 8gigás játékról lenne szó akkor megértem de így...


Amúgy a feltelepített játékot kell kiírni máshogy nem tudom meglehet e oldani.

2010. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az h. sajnálom. 250-es a vinyóm és alig foglal pár gigát(fontosabb progik) de nem akarom h. minden "szarral" tele legyen a gépem mert már elegem van a vírusokból :S Szal be kell boot-oljon de hogy oldható meg?
2010. márc. 19. 16:50
 3/4 anonim válasza:
Hehe....Vírusok:D Ugyan már!!!
2010. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted asszem.

Na mindeggy ,de mint ott is írtam ha nagyon akarod játszani töltsél le egy portable verziót.Kiírod CD-re és csak áthúzod és fog menni a game.Nem kell telepígetned.

2010. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!