Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jatekot vegyek? Melyik...

Milyen jatekot vegyek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Szeretnek xbox 360-hoz jatekot venni a baratomnak, de nem tudom melyiket vegyem: skate 3, nfs carbon, nfs rivals, motocycle club, nfs shift, dirt 3.

Nem tudom melyik a leg lehetosegdusabb. Az nfs run-t mar 2szer vegigcsinalta, a hot purshitot is majdnem. A skate 3-at es a dirt 3-at emlitette hogy kene meg de nem tudok donteni a fentik kozul. Legyszi segitsetek!



2015. nov. 14. 14:13
 1/10 anonim válasza:
100%

Ha rám hallgatsz egyiket sem,inkább egy utalványt és majd ő választ magának.

Mostohaapám szokása volt,hogy mindig hozott nekem játékokat a PS2-höz én meg nem győztem eladogatni vagy cserélgetni,mert vagy megvolt már vagy nem érdekelt a téma.

2015. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Forza Horizon (szigorúan az első rész)

The Crew

2015. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Játékot csak akkor, ha nagyon ismered az ízlését, mert mint ahogy az első is írta, mellé lehet nyúlni, mint a prafümmel, ruhával. Mert beválasztani egy NFS Carbont, amit lehet anno végigvitt 100x, vagy letörölte, széttörte a lemezt, mert nem tetszett neki, nem lenne jó választás. Csak mert pl. az NFS Carbon nem mai játék már.


És az nem jó, hogy együtt elmentek, és választ egyet magának? Nincs meg az a nagy ajándék feeling így, tudom, de legalább nem lesz belőle bukta.

2015. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az izleset ismerem, az osszes jatekat ami volt s van. Csak a jatekokat nem s nem akarok melle loni hogy unalmas. Az nfs runt hamar megunta mer hamar kiakasztotta, de a dirt showdown, grid 2, hit purshit favoritok. Persze most a gta 5-ot nyomjuk. Tuja h jatekot fog kapni csak az a meglepi hogy milyent.
2015. nov. 15. 12:16
 5/10 A kérdező kommentje:
A the crew megy gold membership nelkul? Mert azt lattam valahol hogy csak nettel megy es nem tudom membership kell-e?
2015. nov. 15. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Dirt 3-ból mindenképp a Complete Editiont vedd meg, benne van az összes DLC meg egyebek.

[link]


Az NFS Carbon jó játék, de szerintem nem nyújt annyit, mint pl. egy Dirt 3, vagy NFS Rivals, NFS Shift. Az általad felsorolt játékok közül a Skate 3-on, és a Motorcycle Clubon kívül mindegyik játékkal játszottam, személy szerint a Dirt 3-at ajánlanám, vagy az NFS Rivalst.

2015. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi, nagyban segitettel a valasztasban. :)
2015. nov. 15. 17:34
 8/10 Yoni03 ***** válasza:
Szerintem a Skate 3 a legjobb a fent említettek közül, de ízlések és pofonok.
2015. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az NFS Shift inkább pálya autózós. Magyarul zárt pályán körbe körbe, a Rivals meg inkább nyílt terepen autózós. A Shift kicsit közelebb áll egy szimulátorhoz, a Rivalshoz mérten. A Dirt 3-ban a rallyé a főszerep, az NFS Carbonban meg a tuning és éjszakai vadulás (nincs benne nappal), egy közepes sztorival.
2015. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget mindenkinek!
2015. nov. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!