Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy Gamer Pc? Ps4 olcsóbb...

PS4 vagy Gamer Pc? Ps4 olcsóbb nem kell configra költeni csak játékok drágák de Gamer Pck jóval drágábbak és elég hamar elavulnak következő nextgen játéknál szóval játékra inkább ps4 szerintetek is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 17:42
1 2
 1/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
Attól függ pontosan mikkel szeretnél játszani. Ha a kedvenceid csak konzolra vannak kiadva, akkor logikusan ps4. Fps és rts ügyben pedig nem nagyon pótolja semmi az egeret.
2015. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 +1

Konzolt játékra szoktak ajánlani, neked arra kell, szóval, na jobban jársz vele. (de ha van 1 milliód, akkor értelemszerűen egy jó pc félmilkából, a másik félből meg játékok)

2015. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha csak játékra kell, akkor ps4, nem kell fejleszteni, elég rá játékokat venni.


Viszont PC-re általában olcsóbban jutsz játékhoz, + azt nem csak játékra lehet használni, filmezni, netezni, irodai felhasználásra is jó, de akár torrentezhetsz is, amivel ingyen "kipróbálhatod" a játékok túlnyomó részét.


Ha sok pénzed van (300k+) akkor mindenképp pc, egyébként meg ps4

2015. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is ps4
2015. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nekem mindkettő van, de COD-ot jobb játszani egérrel és billentyűzeten
2015. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Egyetértek az elöttem lévőkkel.

Ha olyan gépet akarsz kihozni ami kb addig fogja bírni mint egy PS4 az kb 200.000-250.000 ft.Ha olyat ami 1-2 évig tudja azt amit egy PS4 az is 170.000 körül van.

Jobb lövöldözős játékokat játszani egérrel,viszont hozzá lehet szokni a kontrollerekhez is.Többi játékot meg szerintem kontrolleren jobb játszani de ez emberfüggő.Játékokat PS4-re tudsz használtan venni és úgy már, vagy annyi mint egy PC-s kiadás ,vagy még olcsóbb is.Vannak ilyen csoportok pl közösségi oldalakon és megbízgató emberek vannak ott.Szóval játékra PS4.

2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha ps4 árából akarnál pc-t akkor ps4. De érdekes én jobban szeretek játszani kontroleren lövöldözős játékot. Az egér meg a bill sose volt az erőségem :D
2015. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
200-220ezrem van rá de még nem döntöttem :P
2015. nov. 19. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg sok mindentől függ.

Én pl szeretem a stratégiai játékokat, megnézem 20 mikro gombos rts-t hogy játszik valaki ps4-en kontrollerrel.

Ellenben az rpg-knál (lásd Assassins Creed széria) sokkal jobban élveztem a gépre kötött kontrollerrel.

2015. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
220-ból szerintem pc ha szereted a giga mega high grafikát de ha nem akkor ps4 és játékokra is marad még pénzed.
2015. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!