Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktatok promóciós nyereményj...

Szoktatok promóciós nyereményjátékokon részt venni? Nyertetek már vele? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Én most a mogyival próbálkozok, remélem megnyerem az egyik tv-t. De igazából a 100db termékcsomagnak is örülnék! Mindegy, hogy mit csak nyerjek már valamit!

2015. nov. 16. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de még soha nem nyertem semmit :/
2015. nov. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, remélem neked is több szerencséd lesz a jövőben! Küldök neked egy kis pénzenergiát! ~~~~~~
2015. nov. 16. 02:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ma indult a promóció, már mi óta őrizgettem a csomagokat. Köszi hogy mondtad. :D
2015. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szólj ha nyertél valamit és küld el nekem a felét!
2015. nov. 17. 10:36
 5/5 anonim válasza:

"Mindegy, hogy mit csak nyerjek már valamit!"

Ez a mondat nagyjából el is mond mindent miért éri meg nekik ezt csinálni. Termelnek 100 millió forint plusz forgalmat népszerűséggel, reklámmal együtt, majd adnak belőle néhány vásárlónak 10 milliót.

Ha van mögötte egy cég és hivatalos szabályzat akkor lehet benne bízni.

2016. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!