Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot érdemesebb...

Melyik játékot érdemesebb beszerezni? A Deus Ex: Human Revolution-t vagy a Tomb Raider-t?

Figyelt kérdés
Most ez a két játék kapható teljes játékként a Gamestar-hoz és a PC Guruhoz de csak az egyiket akarom megvenni. Mind a kettőt szeretem és általában azt veszem meg amelyikhez jobb a teljes játék de most mind ketőhöz nagyon jó van. Melyik a jobb játék, és melyik fut el jobban egy régebbi és gyenge gépen is?

2015. nov. 17. 18:24
 1/8 anonim válasza:
ncore és meg van oldva minden :D
2015. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
A Tomb Raidert nem ismerem, de a Deus Ex HR egész jól futott a nem túl új gépemen, csak maga a játék volt borzasztó. Ha a másik ennél jobb, akkor automatikusan azt választanám.
2015. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Deus Ex Human Revolution az egyik legjobb dolog ami történhetett a játékvilággal az elmúlt jó pár évben. A 2011-es év Szent Grálja. Arra viszont oda kell figyelni, hogy a Human Revolution attól függetlenül hogy előzménysztori, egy sorozat 3. epizódja! Így ha nem játszottad a sima Deus Ex-t, rengeteg utalásról, hangulati elemről maradsz ki.

A Deus Ex egy okos játék, kissé komor, sokaknak nehezen emészthető, de egy igazi remekmű.


A Tomb Raider pedig egy nagyon jól összerakott akciójáték. Tényleg jó. Többet erről nem igazán tudok mondani.

2015. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

"A Deus Ex Human Revolution az egyik legjobb dolog ami történhetett a játékvilággal az elmúlt jó pár évben. A 2011-es év Szent Grálja. Arra viszont oda kell figyelni, hogy a Human Revolution attól függetlenül hogy előzménysztori, egy sorozat 3. epizódja!"


Akkor biztos bennem van a hiba, hogy még mindig az első rész az etalon, és azt vártam, hogy ez felülmúlja. Nekem valahogy a harmadik rész túl egyszerű volt.

2015. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy valakinek nem tetszik valami, az nem jelenti hogy bármiben hiba van. :) Nem tetszett, és ennyi. Én szeretem mindegyiket, nem vártam hogy felülmúlja a simát, de a Director's Cut Editionnal már nagyon a közelébe került az alapnak.
2015. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Tomb Raider egy nagyon látványos, izgalmas akciójáték, kb. 15 órás játékidővel.

A Deus Ex egy komplex akció-RPG, kb. 40 órás játékidővel és komoly újrajátszhatósági faktorral. Nyelvtudás erősen ajánlott, sok a szöveg.

Én imádtam mindkettőt, de ha a játékidőt nézzük, akkor a Human Revolution nyer.

2015. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam de a Deus Ex a Director's Cut változat.
2015. nov. 18. 15:23
 8/8 anonim válasza:
egyértelmű tomb raider-t!
2015. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!