Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben lehet DLC és mod...

Hunett kérdése:

A Skyrimben lehet DLC és mod nélkül nyilakat kovácsolni és fejleszteni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 07:37
 1/7 Kassash ***** válasza:

Fejleszteni lehet, hatást tudsz rátenni. De mocsok nagy szint és sok sok pénz meg mágia kell hozzá. Készíteni viszont nem lehet!


De csinálhatsz magadnak végtelen mennyiségűt egy bug-al. Ha érdekel leírom, csak kicsit faramuci, de a végén annyid lesz amennyit akarsz.

2015. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekel. És hogyan lehet nyilakat bűvölni, mert arra még nem jöttem rá.
2015. nov. 18. 22:36
 3/7 Kassash ***** válasza:
Várj! Azóta megnéztem. Nyilat nem lehet sem bűvölni sem fejleszteni. Hmm... nekem mod miatt van. Érdekes...
2015. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kassash ***** válasza:

Szóval, bűvölni lehet, de fejleszteni nem! Bűvölni ugyan úgy kell ahogy minden mást a játékban, kell hozzá egy Enchanting table, Soul gem és néhány ismert hatás amit már megtanultál.


Fejleszteni, mint kardot, pajzsot meg ilyesféléket, nem lehet. Ami azért kicsit fura.

2015. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem adja ki lehetőségnek a nyilak bűvölését
2015. nov. 19. 23:04
 6/7 Kassash ***** válasza:

Pedig azt hivatalos oldalról néztem ahol a tippek és trükkök vannak.

Nem lehet az a baj hogy nem elég magas a bűvölés skilled?

2015. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
100 as
2015. nov. 24. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!