Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy be a szerelő?

Miért nem megy be a szerelő?

Figyelt kérdés
Roller Coasterrel játszom (1. rész :) ) Már ki van építve szinte teljesen a park, folyamatosan elromlanak a játékok. Már felvettem kb 10 szerelőt, ki is van írva, hogy épp szólnak neki rádiótelefonon, de nem megy be megjavítani vagy csak nagyon sokára. Próbáltam úgy, hogy odarakom a kijárathoz, de sarkon fordul és bolyong tovább... Vettem fel új szerelőket, de azokkal sem jobb. Mit lehet ilyenkor csinálni? Már vagy fél órája le vannak robbanva a játékok...már kb fele.

2015. nov. 18. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik ki lehet jelölni útvonalat, hogy merre mászkálhat. Azt állítsd be, mindegyikre külön és akkor be fog menni. Amúgy nem robbannak le, csak kötelező szerviz miatt állnak (ritka az, hogy lerobbannak). Be lehet állítani mennyi időközönként nézzenek rá.
2015. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, ezek tök jók amiket írtál, köszönöm!

Be is állítgattam, de a szerelő ott járkál oda- vissza a kijáratnál, de nem megy be javítani. Persze a játékon dekkolók meg már rohadt dühösek és ki akarnak jönni mert minden bajuk van.

2015. nov. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!