Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik (érdekes, ijesztő,...

Melyik (érdekes, ijesztő, lövöldözős stb. ) számítógépes játékoknak van arra esélyük, hogy egy átlag laptop vigye őket? Egyúttal tudnátok az előbb említett kategóriához tartozó játékokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Az Amnesiát viszi, a Sims 3 betöltésével viszont már gondjai vannak, de betöltés után minden akadály nélkül tudok játszani (igen, ez nem ,,lövöldözős" típus, csak viszonyításképp írtam).

Amivel nagyon szeretnék játszani, az pl. a Stalker, a Star Wars Battlefront (a legelső, nosztalgiázásképp :)), a The Evil Within, az Outlast, az Assassin's Creed vagy akár a Life is Strange. Mennyi az esély arra, hogy ezekkel megbirkózik a gépem? :') Acer laptopról van szó, a pontos típust sajnos nem tudom.

És akkor, ahogy azt a kérdésben is említettem, tudnátok a felsoroltakhoz hasonló játékokat ajánlani, amit lehetőleg vinne is a gép?



2015. nov. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne tudni a géped típusát, mert így nem fogunk nagyon tudni segíteni, hogy van egy Acer géped. Laptop alján kis matricán rajta kell lennie.
2015. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem, ilyen: [link]

A cikkben mondjuk azt írják, hogy pl. a CoD futna rajt, de nem tudom, az mennyire számít megterhelő játéknak. ^^'

2015. nov. 19. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt is van egy teszt, játék címen:

[link]


Amúgy csak azért mert laptop, még nem kell keresztet vetni játék téren. :) Én is laptopon játszom. Játszottam már rajta az NFS III-tól kezdve a GTA V-ig bezárólag elég sok mindennel, és nem egy erős laptop.


Ha egy Batman AA elfut a gépeden, akkor az általad felsorolt játékoknak is el kell futniuk.

2015. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2015. nov. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!