Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki a Far cry 4?

Miért fagy ki a Far cry 4?

Figyelt kérdés
Le töltöttem a Reloaded verziót meg mielőtt meg vennem (nem szeretem a zsákba macskát). Viszont 5-10 perc játék után befagy fekete lesz a kép és a Windows azt az üzenetet írja hogy nem sikerült az AMD v.kártyára váltás. Csak far cry 4 nel van ez, BF 4,black ops 3 fut rendesen.

2015. nov. 21. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedj le másik verziót.

Amúgy a zsákbamacskával kapcsolatban igazad van, én mindig mindent megveszek úgy hogy ki se próbáltam, és csak szitkozódom hogy f*s a játék.. :D

2015. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...Amíg fizetünk ezekért addig a fejlesztők se fognak a játékaikon változtatni. Igazából arra elég volt ez az 5-10 perc hogy lássam high beállításokon laggok nélkül fusson de azért megpróbálok egy másik verziót is.
2015. nov. 21. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, sokat nem veszítesz a torrentverzióval. Én tegnapelőtt vettem egy játékot (igaz csak ezer forint volt), nagyon érdekelt, de véleményem szerint egy f*s, sajnos le is töröltem, Steam könyvtárban elrejtettem... :D De legalább amiért megvan eredetibe, tuti kifogom próbálni még egyszer, lehet később tetszeni fog.


Amúgy ha leírod a géped, eltudom mondani hogy hogyan fut nálad az FC4.

2015. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Toshiba Satellite L50B-1U5 laptop

i7-es proci ( 4 mag ha jól tudom)

4GB ram ( DDR5 bár ebben se vagyok biztos)

AMD Radeon R7 M260X 2GB videó kártya

+ Intel HD videókártya

1TB merevlemez

Ram bővítést tervezem + 4gb ra, eddig egyedül a Black Ops 3 okozott neki gondot. Meglepő módon a Battlefront 3 highon szépen ment :D

2015. nov. 21. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Végigjátszható lesz az egész vegyes grafikai beállítások mellett
2015. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben letöltöttem egy másik verziót ami szintén random kifagy pár perc után. Köszi az eddigi válaszokat ment a zöld pacsi :D
2015. nov. 21. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben sikerült memorizalnom mit is ír ki a Windows üzenetben : az amd képernyő megjelenito driver leallt de sikeresen újra lett indítva. Ekkor a Far cry 4 kifagy. (kipróbáltam egy ismerősöm eredeti verziójával dettó ez a probléma). Driver frissítve van.
2015. nov. 22. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!