Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Skyrim Karaktereket...

Milyen Skyrim Karaktereket tudtok?

Figyelt kérdés

Minden alappal játszottam már és kíváncsi lennék valami újra. Lehetőleg ne kelljen benne sok skilltreet használni mert maximalista vagyok és ki akarnám fullozni az egészet

ha valaki ír valami érdekeset annak köszi



2015. nov. 21. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint ezt hogy érted ?
2015. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. amire te gondolsz az max moddal elérhető modok nélkül csak az "alap" fajok vannak azokkal a skilltreekkel. keresélj nexus-on modokat hátha akad olyan ami megtetszik és megfelel az általad keresettnek :)
2015. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*keresgélj
2015. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a nightblade buildet. 3-4 (vagy 5 ha kell az alkímia) skill tree kell hozá. Senak, illusion, esetleg one handed de szükséges nagyon+enchanting. Az alapja az, hogy próbálod az illúzióval az elleségeket egymás ellen fordítani, eléred, hogy egymást öljék meg, míg te kerülöd a harcot (vagy akármilyen általad okozott sebzést) és csak szükségben támadsz be, ha csak egy ember maradt akit már muszály megölnöd, vagy megtámadnak.
2015. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kassash ***** válasza:

Karaktereket?


Fentebb valaki leírt specializációt, de nem hiszem hogy a kérdező arra célzott.

Hát, ha az összes Nexus-os karaktert kipróbáltad már, szerintem próbáld ki hogy mondjuk msot te csinálsz egy karaktert.

Elég érdekes tud lenni ha egy saját magad által készített karakterrel játszol.


Skilltree meg a Skyrim-ben igazából nincs olyan mint pl egy WoW-ban. Szóval ha arra célzol hogy a Skilleket nem akarod használni, akkor asszem töröld le a játékot mert ha tetszik ha nem még a sétával is skillt húzol. Főelg ha Bethesda-s játékkal játszol. Próbálj mondjuk egy Ubisoft-os játékot. Ott nem kell értelmetlen skillek meg ilyen rpg-s hülyeségek miatt aggódni. Cserébe 55x többet beszélni.


De ha nem találtam el a megfelelő választ, akkor a kérdéssel van gond.

2015. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!