Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen paranccsal lehet...

Milyen paranccsal lehet megakadályozni Minecraftban, hogy egy piston által kiütött fáklya ne dobjon ki itemet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

minecraft no lagg plugin 5 másodperces resettel.

Amúgy mindig dobni fog, maximum ha írsz egy külön plugint, aminél ha kiütnek egy fáklyát, akkor az eltűnik és nem droppol úgy oldod meg, de a gép nem tesz különbséget kézzel kiütött és pistonnal kitolt fáklya dropolása közt.

2015. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. Valójában létezik ez a parancs, akár vanilla minecraftban is, csak egy command block-ba kell beíri.

és hogy én ezt honnan tudom?

Régebben láttam egy magyar videón, csak már nem tom melyik videó volt és hogy milyen parancs.

Amúgy ebben is igazad van, csak én ettől egy kicsit egyszerűbben akarom megoldani.

2015. nov. 21. 18:36
 3/4 anonim válasza:
/gamerule doDropitems(ha megnyomod a tabot a /gamerule do -nál,akkor lehetséges fojtatás lesz,és az egyik a blockot nem dobja ki,a másik az entitások[,item framek stb...]
2015. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ezt kerestem én.

Köszönöm szépen! ;)

2015. nov. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!