Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Mit...

League of Legends - Mit csináltak Ashe-el JÉZUS?

Figyelt kérdés

Az új patchben totál elrointtták az egészet nincs kritikus csapása helyette inkább lassít, hűűű de jóóó mennyivel jobb :3

Előtte se volta maz a nagy Ashe bajnok, de tudtam vele játszani, de ezze laz uj sz*rral nemlehet 3 meccsen keresztül 1/10/14 es statjaim voltak NINCS sebzése semmire se jó csak lassít.

Ez az én tapasztalatom, de valaki eltudná modnani mi volt a drága Riot-osok eszében, vagy hogyan kellene most vele játszani mert igy totál használhatatlan a régi buildommal, most mit kell neki venni, vagy valami?



2015. nov. 21. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lol, nyugi. Nem rontották azt el, a játékstílusoddal van a probléma.

Van critje - addig critelhet, amíg az enemy slowolva van. Az új Q-val sokkalta használhatóbb lett, a Hawkshot is jobb lett végre. Változtass a játékstílusodon, vagy ne nyavajogj.


Build: Infinity, Statikk, Black Cleaver, Bloodthirster, cipő, vmi def item (Banshee pl, Quicksilver, Guardian Angel). Ezt szoktam használni. Late gameben érdemes a Statikkot Phantom Dancerre cserélni.

2015. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Véleményem szerint nem lett gyengébb, csak jóval nehezebb vele játszani.


Ha nem tudod kihasználnia képességeit, akkor gyengébb a S5 rework előtti változatánál.


Kritikus csapása tényleg nincs, viszont helyette a CRC-nek megfelelő állandó bónusz sebzéssel rendelkezik.

Ez már azért nem minősül kritikus capásnak, mivel az egyik mastery krit esetén gyógyítást és erős AS buffot ad

Elég könnyű lenne kihasználni, már lvl1-en is, ez a változás egyik oka.

Viszont cserébe megkapta a kritikus lassítást. CRC esélye alapján duplázódik a lassítása, és ez érvényes a W-re is.

Soft-CC szempontjából gyengébb lett a korai szakaszban, de a játék közepétől, illetve a vége felé, már erősebb. (50%-os slow)


Q Használata nehéz lett. Ha csak az ellenfél nem hülye, hogy megvárd, míg fel stackeled.

Ugyanakkor "viszonylag" megél "nélküle" is csak jóval óvatosabban kell játszani.


Ha lvl2-esen egy mindent bele adok kapok esetén megpróbálnád használnia Q-t


A. megölöd, mielőtt sikerül

B. meghalsz mielőtt sikerül


Tehát a Q képesség lányegében nem az 1v1-re, hanem a hosszú harcokra van.

Az objektívek és a tankok ellen ellen

A Flury ismét működik tornyok ellen, illetve hát tankok ellen tudod leginkább megszerezni az 5 stack-et.

S ha megszerezted, akkor az erősebb bónusz, ellenük, mint a régi Last Whisper.


S ha ezt összekombinálód, a mostani Last Whisper-es Giant Slayeres itemmel, akkor egy igai anti tank ADC.

Ja és Ashe esetében a Randuin nem csökkenti a kritikus csapások sebzését.



Persze ha ügyes és türelmes vagy, szinte bármi ellen tudod használni.


Mesterségek közül kell neked az ami 2,5% bónusz sebzést ad CC-zett ellenfelekre. Illetve amelyik az alap támadásokhoz stackel bónusz sebzést.


A tárgy készlet nálam annyiban különbözik, hogy ha megtehetem, akkor GA helyett veszek egy második AS-CRC tárgyat.

A Runaan-Statick kombó, most elég erős, illetve a 80% CRC miatt szinte folyamatosan tudsz 50%-al lassítani 3 ellenfelet.


Ha mégis kell def item, az most a BT helyére kerülő Mercurial


Infy

Statick

BT/Mercurial

Lord Dominik micsodája

Runaan

Cipő (általában a Boots of Swiftnes)

2015. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Még annyit a Q nehezítéséhez, hogy:


Addig a legtöbb ADC-t simán verte 1v1-ben. Némelyiket, még item hátrány esetében is.


Akit meg nem, hát azok ellen is ki lehetett ügyeskedni a győzelmet.


Szóval ez, már kevésbé van így és még inkább csapat oirentált ADC lett, mint eddig.

2015. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!