Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Falout 3 - Tudnátok adni egy...

Falout 3 - Tudnátok adni egy kis kezdő segítséget/tippeket/tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nekem a Fallout valahogy eddig kimarad, így elkezdtem a Fallout 3-mat, majd a New Vegas és a Fallout 4 lesz a soron. Lenne néhány kérdésem.

Jelen pillanatban Megatronban van egy házam, még nem jutottam túl messze. (az antennát megcsináltam)


Lenne néhány kérdése:

Mit befolyásol a sugárzás? (nagyon hátrányát nem vettem észre, bár még nem kísérleteztem)

Mire érdemes elosztani a pontokat főképp?

Lézerpisztoly kipróbáltam: nem tűnt túl hatásosnak - érdemes használni?

Hol érdemes eladni a cuccokat? Vagy bárhol?

A lebénult végtagok mit befolyásolnak? (az ellenségnél úgy vettem észre hogy nem túl sok mindent)

Stealthben lehet-e gyilkolni? pl. hátulról leszúrni (még nem nagyon teszteltem)

A házamban lévő szekrénybe beraktam egy csomó cuccot. Eltűnhet, vagy kirabolhatnak?

Láttam, hogy vannak különböző modok is a játékhoz, miket lenne érdemes használni? Ami esetleg egy kis +-t ad a játékhoz, de mégsem könnyíti meg azt (nem akarom azt, hogy a játék túl könnyű legyen emiatt)

Valami fps fix létezik? Néha-néha lejjebb esik sajnos az fps-em :/


Körülbelül ennyi lenne, ha lenne valami tippetek még vagy hasonló, akkor nyugodtan írjátok! :)

Előre is köszönöm!



2015. nov. 22. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne töprengj ilyeneken, játssz tovább és majd mindenre rájössz! Azért lényegtelen dolgok ezek, mert a Fallout 3-at simán végig lehet vinni akárhogy, nem egy nehéz játék.
2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de vannak közte szerintem lényeges kérdések is, mivel pl. ha eltűnnek a cuccaim: az nem túl kellemes :/
2015. nov. 22. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A cuccaid a házadban biztonságban vannak. Nekem még a wastelandben szétszórt tárolókból és postaládákból sem tűnt el semmi, amit átmeneti tárolóknak használtam, hogy ne legyek túlterhelt.


NPC csak akkor vesz fel cuccokat, pontosabban fegyvereket, ha harcba keveredik és talál egy jobbat, mint az övé.

2015. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A házadban levő ládákból/szekrényekből sosem lopnak el semmit.
2015. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az egy ideáis világ! :)
2015. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yolo2 válasza:
100%
Ha minden házat egy lángszórós, körfűrészes repülő robot őrizne, a való világban se lenne ennyi betörés. :D
2016. febr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit régebbi kérdés, köszönöm mindenkinek a válaszát! Ment mindenkinek a "hasznos"

Valóban nem lopnak semmit :) de egy olyan robot valóban nem ártana a való világban is, mindenféle nukleáris dolgok nélkül :D


Azóta végigvittem, szép volt, jó volt, elkezdtem a kiegészítőket is...de! sajnálatos dolog történt, úgy gondolta a gép, pontosabban a HDD, hogy néhány éves szolgálat neki elég volt :(

Újból már nincs kedvem végigvinni még, majd talán később, de szerintem New Vegas vagy pedig majd a Fallout 4 lesz belőle, de még kicsit drága. Az online videotékából pedig nem akarom kikölcsönözni xD


Azt nem tudom, hogy eddig hogy maradhatott ki nekem ez a játék :D


(az fps gond pedig megoldódott egy kis frissítéssel, csak az a k. HDD...)

2016. febr. 18. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!