Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kellene nekem olyan FPS...

Igi22 kérdése:

Kellene nekem olyan FPS lovoldozos jattek amiben van vonatos palya, vonatos missio akarmien lehet lehet osregi a jattek lehet mostani, modern barmilyen csak fps legyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 17:15
1 2
 1/11 Amarok Tonrar ***** válasza:

Soldier of Fortune 1

No One Lives Forever 1

2015. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És hogyan kell a vonat? Vonatról kell lőni,vagy a vonatban kell menni,stb.?
2015. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat hat lehet ijenis olyanis csak fps legyen de ne vonatos jatek hanem olayn lovoldozos haborus fps amiben van vonatos missio :)
2015. nov. 22. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
counter strike: global offensive Train map :D
2015. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első 1999-es Unreal Tournamentben van egy assault map, lehet a 2004-esben is van ilyen pálya, azt nem tudom.
2015. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Blood
2015. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Tényleg, Blood, hogy is hagyhattam ki?! A Blood 2 első pályája szintén vonatos.
2015. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkineka kommenteket mar toltottem egy paratbeloluk ha esteleg tudtok vmi cod vagy moh vagy akarmien haborus fpst amiben van vonatos misio csak nyug irjatok halas leszek erte eloreis koszi mindenkinek :)
2015. nov. 24. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Medal of Honor Airborne egyik pályájának a végén,egy pályaudvaron kell harcolni,egy vonat körül,a vonatot pedig fel kell robbantani. Nem sok idő de azért VONAT :D.

Most épp nem rémlik,de szerintem valamelyik Allied Assaultba (MoH) is volt,nem tudom,nézd meg. :D

2015. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azis vonat igen :D :D de nemugy kel nekem am koszi a hasznos kommit sok gamet jatszottam regebben mikor meg mukodot a ps 2 om akor volt egypar jattek amiben volt vonatos palya fps lovoldozos ijen hogy battlefieldben vagy mongyuk vietkongban vagy akarmien regi vagy uj kiadasu game ben vonatos missiorol vagy vonatban lovoldozni ugy hogy kozben megy a vonat vagy a vonat tetelyen ami nacikat vagy loszert vagy tankokat szalit vagy akarmi ijesmi ? :)
2015. nov. 25. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!