Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány éves kortól ajánlanátok...

Hány éves kortól ajánlanátok a GTA 5-öt és miért?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően minden GTA játék 18+ -os. Trágár beszéd, agresszió, drogok, prostik, alkohol, fegyverek, öldöklés. Talán nem véletlenül. De senki nem várja meg a 18-at, hogy játszhasson vele. Ha a 18 éven aluli mentálisan rendben van, akkor szinte mindegy, hogy hány éves. Mert ugye terjengenek néha néha hírek, hogy fiatalkorú a GTA játékkal játszott, utána bement az egyetemre lövöldözni, de ezek a fiatalok mind sérültek mentálisan jó eséllyel, nem a GTA vezette rá őket az öldöklésre.


De 14 év alatt inkább LEGO Batmanezzen, ne GTA-zon a gyerek.

2015. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hivatalos korhatár 18 éve. Szerintem egy 15-16 éves sem áll meg a fejlődésben, ha ilyesmivel játszik, de ennél fiatalabbakra rövid távon lehet, hogy rossz hatással van. Persze hosszabb távon egy átlagosan értelmes gyerek tudja hova tenni, főleg, ha a szülei is értelmesek.
2015. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha a gyereknek nincsnek mentális gondjai,(pl.:válás,magatartászavar stb.)akkor nincs vele baj. Nem egy ismerősöm van,(köztük én)aki 14-15 évesen kezdte a játékot. Nekem máig,19 évesen nincsenek gondjaim tőle. Ha mentális problémái nincsenek a lurkónak,én engedném neki,hogy játszon. Szerintem az ideális kor 14-15 év,de ebben már Te döntesz!
2021. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!