Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri WoW legjobb pve dps?

Tauri WoW legjobb pve dps?

Figyelt kérdés
Játszottam palával, huntival dkval és nem tudom eldönteni melyiket geareljem? De kíváncsi lennék az Arms Warriorra ia.
2015. nov. 24. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
2 éve wowozok dudu rogue off. Cata 4.3.4
2015. nov. 24. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
4.3.4 atya ég kicsit le van maradva a szerver. :D
2015. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg elkezdték a pandát de taurinál nem lehet tudni :D 1-2 év nagyjából :D
2015. nov. 24. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt geareld, aminek kevesebb konkurenciája van a klánon belül, mert mind a 3 jó dps. Ámbár a huntik kimagaslanak.


OFF: Én nem bánom, hogy le van maradva. WoDból kijátszottam minden engem érdeklő contentet, de cata teljesen kimaradt. A több kieggel ezelőtti content sose az igazi,( akár eredeti, akár privát). Így marad nekem a lassan haladó tauri, ahol jó társaságban casual raidelek.



De ha jön a Legion....!

2015. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi , cement shámán és hunter a legtöbb dps a szerveren.... De akkor warrit gearelek és abbol is a furyt. Nem tudsz egy normális pve guildet?
2015. nov. 24. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
DK akkoriban (is) imba volt, ahogy a rugó is és a feral is brutál volt, cementről nem is beszélve.
2015. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!