Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor éri meg legjobban...

Mikor éri meg legjobban Xbox360-at venni?

Figyelt kérdés
Most akartam, mert az 576-ban akció van, de arra gondoltam karácsonykor nagyon lefog menni az ára? Szerintetek?

2015. nov. 25. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Nem fog jobban.

2. Már nem éri meg sehol.

2015. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. nov. 25. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem éri meg,mert elavul. Ott az xbox one, jelenleg mind2-re jönnek ki az újak, de ahogy múlik az idő úgy egyre kevesebb jön ki a 360-ra.
2015. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Látom törölték a kérdező anyázását. Helyes. Kis senki.
2015. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"jelenleg mind2-re jönnek ki az újak, de ahogy múlik az idő úgy egyre kevesebb jön ki a 360-ra."


Az utolsó két Assassin's Creed részt már nem adták ki 360/ps3-ra.


Csatlakozom, nem érdemes már 360-t venni mert kifutó modell.

2015. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem fog, ezek a leárazások nem arról szólnak, hogy féláron, meg szinte ingyen, hanem engednek mondjuk rajta 5-10 ezer Ft-ot és slussz.

És igen, kezd kicsit elavult lenni, mert ahogy telik az idő, egyre kevesebb játékot fognak rá készíteni, de szerintem érthető.

És akkor éri meg Xbox-ot venni, ha lesz is mivel játszani, mert 2 játék miatt én biztos nem vennék konzolt. Tehát akkor PC "kuka", és játék csak a konzolon. De hogy most csak konzol only játékokkal játszol, de a CoD-ot megveszed, vagy lewarezolod PC-re, annak semmi értelme szerintem.

2015. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor PC "kuka", és játék csak a konzolon."


Ez hülyeség. Miért ne lehetne két, vagy akár három játékplatformon is játszani. Nekem is van PC és X360, és tervezek egy PS3-at is beszerezni melléjük. Megférnek egymás mellett az asztalon, játszani pedig azon játszom, amelyiken épp kedvem tartja.


Ilyen előző generációs konzolokat pedig szerintem használtan éri meg. Az új áráért használtan megkapod két kontrollerrel és 10-20 játékkal. Ha nem is érdekel mind, legalább van mit becserélni. A régi gyártású konzoloknál (Xbox 360 S; PS3 Super Slim) pedig már a megjelenéskori tervezési hibákat is kiküszöbölték.

2015. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lehet azért gondolkodom, így hogy pc "kuka" és játék a konzolon, mert 28 éves vagyok és apuka. Tehát, nincs most arra se pénz sem alkalom, hogy 32 játékplatformot tartsak, ezek az idők már elmúltak. :) Máshogy gondolkodom már. Munka, család, gyerek, feleség, nincs idő már egy egész hétvégét átgémelni. Persze néha befigyel 1-2 játék, de nem ez a prioritás.
2015. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem nem sok köze van az időhöz. Ha heti 3-4 órát tudsz játszani, akkor is megférhet egymás mellett több platform. Ez inkább csak a választás szabadságát adja meg, hogy mindegy, hogy az adott pillanatban épp Halo-val, God of Warral vagy Total Warral akarod elütni az időd.


Nekem is volt olyan, hogy egy hónapig hozzá sem nyúltam a PC-mhez, máskor meg egy hónapig a konzolomhoz, megint máskor pedig egyszer ez, egyszer az vagy épp egyik sem. Mint ahogy például az elmúlt két hétben csak kipróbáltam pár demót a fekete pénteki akciók előtt, és valószínűleg a következő egy-két hétben sem lesz ennél több. Nem jelenti ez azt, hogy "teljes munkaidőben" kell játszani.

2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!