Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha a Sims3...

Mit csináljak ha a Sims3 állandóan akadozik?

Figyelt kérdés
A játék működéséhez minden feltétel ki van elégítve és nem is túl régi a játék, 5 kiegészítőm van hozzá. Úgy akad hogy a fák mozognak és a simek feje fölött az a zöld gyémánt is forog de nem telik az idő és akárhova kattintok azt csak késöbb érzékeli. Laptopom van windows 8.1-es és már kipróbáltam a ctrl+shift+c és aztán beírom oda hogy resetSim de nekem nem használt. Köszi a válaszokat

2015. nov. 26. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű, hát abból, hogy laptop és win 8.1 már mindent tudunk...

Milyen gép pontosan? Nem, nem a színe érdekel, a pontos konfigurációt írd le.

Ugyanígy a játékról is mondhatnál valamit. Eredeti, leszedted valahonnan? Milyen verzió? Mikor frissítetted? Hány egyedi tartalommal terhelted le?

Próbáltad-e újratelepíteni? Utána is ugyanezt tapasztaltad?

2015. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sims 3-mal ez egy elég komoly probléma. Tök mindegy, hogy eredeti-e a játék, tök mindegy, milyen félmilliós NASA géped van hozzá, a sims 3 kiegészítőkkel akadni fog minden gépen sajnos.
2015. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincs rajta egyedi tartalom és nem a netről van letöltve hanem megvettem. Amikor csak lehet frissítem és most töröltem le egy kiegészítőt és már egy picit jobb de még mindig nagyon akad
2015. nov. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!