Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nyugodtan kérhetek...

Pmarton00 kérdése:

Szerintetek nyugodtan kérhetek 80. 000 Ft-ot az Xbox360-ért, úgy hogy a következőket adnám hozzá?

Figyelt kérdés
Xbox360 konzol,2 db vezetéknélkúli kontdoller, headset. Játékok:több mint 20 játékot adnék amelyek vagy telepítve vannak vagy époen le tudod tölteni teljesen ingyen,4 játékot viszont eredeti lemeztartójában adom:Assassin's creed Rogue, Fifa 15, Call of Duty MW3 és BO2.
2015. nov. 27. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Megérhet ennyit, de ha valakinek csak a gép kell, ennyit biztos nem fog adni érte. Lehet jobban jársz, ha a játékokat külön árulod. Legalábbis én biztos nem fizetnék 80.000-et, hogy a huszoniksz játékból játszak 5-tel.


De ha valakinek ez a vágya, akkor megérhet ennyit, igen. Próbáld ki, aztán meglátod, hogy mik a visszajelzések. Hardverapró, vatera, jófogás erre pont jó helyek.

2015. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megosztod velem a véleményedet !

De csak 4 játékot tudok külön eladni mert a többi a gépen van.....

2015. nov. 27. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Meghirdetheted ennyiért, a kérdés csak az hogy lesz-e aki elvigye ennyiért. Ez majd kiderül. Én 5 dobozos játékkal, fél év garanciával 40ezer-ért adtam túl egy 360-on, és még úgy is elég nehezen jött rá vevő.
2015. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!