Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vajon lesz Star Wars The...

Vajon lesz Star Wars The Force Unleashed 3?

Figyelt kérdés

#Star Wars #The Force Unleashed 3
2015. nov. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, 2019-ben, csak szerintem más alcímmel.
2015. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos ez ? Be van már jelentve ?
2015. nov. 27. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy lesz. A Force Unleashed 1-2 se canon már többé.
2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán a buzzfeeden, de nem biztos ott, olvastam, hogy 3 film van a fő történetet vezetve, most jön ugye ez, 2017-ben a második, 19-ben a harmadik. És szó volt arról, hogy a franchiset csak filmekre alapozzák-e, erre mondták, hogy nem, mert videojátékot, képregényt, minden szart ki akarnak még adni mellé, hogy minél több pénzt facsarjanak ki a népből.
2015. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze ezeket nem a Disney intézi, de volt valami homályos utalás (nem ma olvastam, hanem még a nyáron) hogy megegyeznek ilyen játékgyártókkal, meg minden vacak lesz.
2015. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat okosabb nem lettem úgy érzem :D A szavaitokból úgy látom,hogy ti sem tudjátok ,de sok oldalon olvastam,hogy már nem lesz harmadik része hát nem tudom kiderül,hogy ha bejelentik vagy sem :) Eddig még tuti,hogy be sincs jelentve olvastam azt is,hogy bonyodalmak voltak a második része körül is elhagyták az emberek a csapatot meg fél évvel előbb kellett kiadniuk a másodikat hát nem tudom kérdőjeles ez még
2015. nov. 27. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. rész tudtommal kritikusok és játékosok által is le lett húzva. A történet az új kánonba nem került be, így hivatalosan nem is létezik, ezért valószínűtlen egy FU 3. rész. Esetleg hasonló játék várható, aminek a sztorija beleillik az új kánonba, de ez is csak találgatás.
2015. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én játszottam mind a két játékkal nekem a II része is tetszett. Legjobb Star Warsos játékok közé sorolnám vagyis nálam toppon van mint a kettő mai napig szoktam mind a kettővel játszani. Viszont ha lenne harmadik milyen bugyuta lenne már Star Wars The Force Unleashed 2 néven kiadni. Na mindegy ameddig még be sincs jelentve addig nem találgatok :D
2015. nov. 27. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!