Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy játékot (mmorpg)....

Keresek egy játékot (mmorpg). Egy olyan játékkal szeretnék játszani amelyikben a lényeg hogy egy életet kell eljátszani. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Az életet eljátszanit úgy értettem hogy először is a karaktert mi kreáljuk, aztán házat kell neki építeni és azt berendezni, hasonlóan mint a THe sims 3 csak ott mi irányítjuk a karaktert a billenytűzettel és harcolni kell a szörnyek ellen, valami ehhez hasonlót keresek, tudtok mondani ehhez hasonlót? és még a világa szép és nyagy, tágas legyen, és ha lehet akkor ne olyan legyen hogy szinte mindent valódi pénzért lehessen megvenni,persze azért valamiből fenn is kell tartani egy játékot, de azért ne minden 2. cucc kerüljön forintkba. ha van az elképzelésemhez hasonló játék akkor létszives írjatok, az Archeage is ehhez hasonló csak ott egyelőre még nem tudtam házat szerezni, valszeg nem is fogok tudni, de én a simshez hasonló mmo játékot keresek, nem baj ha nem magyar nyelven van, csak anogl nyelven legyen. Kérek előre is mindenkit hogy ne kritizáljon, mert az olyanokat nem szeretem. valami ehhez hasonlójátékot keresek :)

2015. nov. 28. 09:46
 1/5 anonim válasza:
nem a minecraft-ra gondolsz vagy esetleg a mestermc
2015. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat nem ismerek, ami mindezt tudja. Ahol a házépítésre/craftolásra/szociális életre mennek rá, ott nincs harc.
2015. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
de ha mondjuk szereted a sims3-at akkor erősen tudom ajánlani a sims2-őt, sims4-et, és a simcity-t
2015. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy sejtettem hogy nincsen, mivel vagy simsezek vagy mmo játékokat játszok, őszintén jó lenne ha kitalálnának egy ilyes fajta nagy kiterjedelmű játékot. Szeretem a simset, de valahogy elkezdtem inkább mmozni, és kiváncsi voltam hogy van-e ilnyen játék amibe kobinálták ez a kettő játékot. a gépem pedig vagy a simset viszi vagy az Archeaget, így választanom kell h melyikel jatszom, az mmok izgalmasabbak ugyhogy most Archeagezem, és nagyon jól elvagyok vele. mégegyszer köszi a válaszokat!
2015. nov. 28. 14:00
 5/5 anonim válasza:
Secondlife?
2015. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!