Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kezdjek bele a metin2-be?

Hogyan kezdjek bele a metin2-be?

Figyelt kérdés

Régóta, olyan kettő, talán három éve fontolgatom, hogy na jó, metinezek, elkezdem.

Aztán eljutok mindig oda hogy karakter, k, megvolt, és hogyan tovább?


Persze csak külföldi szervereken, hammermt2 stb..


Szeretném a simán elkezdeni, tudom hogy nehéz, de szeretném elkezdeni, valaki segítene benne?

Tudom hogy nagyon sok, és főleg tapasztalni kellene, de nincs valami fórum, ahol leírják hogy hogyan kell fejlődni meg ilyenek?


metin2hungary.net kilőve, semmit nem segít.



2015. nov. 28. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ne játsz azzal a játékkal, nem éri meg az idődet. Mára rengeteg jobb ingyenes MMORPG létezik.
2015. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet. Azzal játssz, amivel szeretsz. Régi játékok is lehetnek jók és élvezhetőek.


Ha meg segítség kell, akkor [link] vagy [link]

2015. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak köszönöm a biztató kommentet!

De nekem nem pár dologban kell segítség, konkrétan elkezdeni nem tudom!

Hová, hogyan menjek, mit vegyek, hol és hogyan fejlődjek, stb..

Azt hallottam hogy barátokkal könnyebb fejlődni.

Nos, van egy kis angol tudásom.

Pár igeidőn meg tudok szólalni, vagyis meg tudom magam értetni, elég rendesen is azért.


Könnyű barátokat találni metin2 szervereken?

2015. dec. 28. 01:16
 4/9 anonim ***** válasza:

"konkrétan elkezdeni nem tudom!"


Nos annó nekem sem voltak egyértelműek ezek a dolgok. Elkezdtem, játszottam vele, aztán majd a játék közben jöttem rá, hogy mit kell csinálni. Hidd el, játék közben fogod a dolgokat kitapasztalni. De vannak jó videók, például ezek talán segítenek:


https://www.youtube.com/watch?v=ZtN5LAIq-Y8 , https://www.youtube.com/watch?v=5lm_jWPiZ44


Nézdd meg őket, van sok részük; a többit gondolom már megtalálod cím alapján.


A metin2.hu az magyar. Magyar a menüje, magyarok az emberek, szóval angol az nem kell ide.


Lényegében pedig annyi, hogy kiválasztazsz egy karaktert, ölöd a mobokat azzal fejlődsz. Farmolni szintén mobokat vagy metinköveket lehet. A belőlük eső cuccokat el lehet adni a piacon. Tudod a készségeidet fejleszteni, és küldetéseket is lehet csinálni.


A videók annyiban régiek, hogy Magyarországon már csak 1db szerver van, a Continuum. Nemrég votl szerver összevonás; a videókban még 4-5 szervert fogsz látni. De ennyi.

2015. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem eddig.

Viszont egy profibb barátom, mesélt már pár dolgot, de sajnos tanítani nem tud.

Hallottam Fubuxről, az optolásról is.

Például az optolás hogy működik pontosan? Egyszerűen szerzek különleges dolgokat, és belerakom a fejlesztendő eszközbe?

2015. dec. 29. 02:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen az eddigi válaszaidat, nem maradt el a zöld kéz!
2015. dec. 29. 02:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Optolás nem tartozik szorosan a játék elkezdéséhez. De igen, lehet optolni a tárgyakat. Metin2.hu-n összesen 5db optot lehet beletenni egy tárgyba. Teheted vértbe, fegyverbe, pajzsba, cipőbe...stb Ezek különböző bónuszok, amivel erősebb leszel. Részletesebben itt olvashatsz róla: [link]
2015. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Fubux nem tudom, hogy mi. :) A barátod nem biztos, hogy a "sima" metin2-n játszott. Valószínűbbnek tartom, hogy valami privát, angol szerveren... Mert eléggé nagy különbség van a kettő között. A priváton oylan cuccok is vannak, amik a sima metinen nincsenek.
2015. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ő az:

https://www.youtube.com/user/FUBUxMETIN

"A valaha volt legjobb metines"

A barátom állítása szerint.

2015. dec. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!