Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL, Kennen top: AD vagy AP?

LoL, Kennen top: AD vagy AP?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen AP. Az AD kennen viccnek nem rossz, de komolyan kb használhatatlan.
2015. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is csak Ap-nek használtam, de ha Kennent láttam, mindenki AD volt vele. :D
2015. nov. 30. 11:53
 3/5 automata4477 válasza:
Kennent sokan használják ad-ra de topra kb használhatatlan ad-n inkább adc-re jobb vinni :) egyébként topra tuti ap
2015. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja,mert a full teames sebző stun tényleg haszontalan.Mert a brutális poke tényleg haszontalan.Mert az irreleváns mobilitás tényleg haszontalan.

Egyébként AP.Adc-nek tényleg nem lehet hozni.

2015. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az irreleváns mobilitása közben nem tudja használni az auto attackot. Az adc-nek nem a stun a dolga. Kennenek nincs túl nagy AA rangeje. Szóval igen tényleg haszontalan. Ap-ként jóval nagyobb dmg-t oszt és ugyan úgy stunnol. Szóval miért is buildelnéd AD-ra mikor AP-n egyszerűen jobb?
2015. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!