Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TauriWoW taxok? Valaki leirná...

TauriWoW taxok? Valaki leirná őket?

Figyelt kérdés

Valaki letudná írni a BoT , BWD, fl-nek a taxát?

367 prot paladin vagyok de még nem nagyon raideztem (csak bh-t tankoltam). Azért lennék rá kíváncsi mert youtubeon nem találok normális forrást. Válaszokat előre is köszi!



#Tauri #bot #FL #WoW #kifle #bwd #twighlitt #mtas
2015. dec. 1. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz neten videókat. Ugyan az mint eredetin, csak buggosabb. Se Bot se Bwd se Flnek a tacticja sem olyan bonyolult, DSben is csak 1-2 összetettebb van.
2015. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az első egy bunkó, második flt már megtaláltam de az első bossnál nem jutok tovább , mert ahogy néztem ugyanugy csináltam de egyszerre halt meg mindenki az aoe dmg-től. Nemtudsz valamilyen guildet taurin vagy warriorsofdarknessen mert mindkettőn van tankom csak guild kéne amivel lehet raidelni.
2015. dec. 1. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tauriztam.... :D Keress... annyira nem nehézha geares vagy, bár már nem emlékszem hogy a 367es AIL mire elég. Firelandset fejből tudom mondjuk:


Shannoxnál kiteolni kell, először Ragefacet kell megölni, utána Rimp... másik kutyát na... aztán jön a boss enrage lekell verni. Brutális damaget oszt ki főleg a tankra. Anno egy fárasztó csata volt a DPSnek mert a kutyák ideoda ugráltak.


Betti egyszerű, ranged DPS a kispókokat üti lent meelee főleg a DKk leverik a lógósokat, melee felmászik veri. Párkör múlva betti lejön mögé kell állni, tankok előtte és 10 stackenként váltanak. Kemény fight healereknek.


Alysrazor elég komplex, 3 DPS repül, a többi szakít, a tankok brutálisat sebeznek az addokra, egy idő után leszál tornádókat idéz, majd egy rovid időre elájul és akkor kell burstölni, ha makkotok van a 3 dpsből valakin még maradt stack és akkor brutális damaget kiosztanak. (Anno volt egy videó ytn hogy X stacket összeszedett egy firemage és 2 millás dps-t csinált pillanatok alatt, ami elég nagy lévén kieg végén is a 80k volt az átlag.)


Roli kicsit könnyebb csak forgatni kell addokat meg felvennie a tanknak,ha ül burst neki.


Baleroc szintén komplex, kristályokat kell váltogatni vagy szétvágja a raidet elég gyorsan.


Majordomo csak ugrál idegesítő de nem nehéz.


Ragnaros elég kemény fight, nem emlékszem nagyon rá, de őt nem ütöttük ki anno HC-n.

2015. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. dec. 2. 07:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen amikor a healer csak nézett mikor döglöttünk:D Ki irják hogy ts dbm tax és egyikse tudja :DDD
2015. dec. 2. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Tört szerveren mit vársz. :D
2015. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert taurin csupa 13 éves játszik.
2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!