Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem kaptam szintet Steamon...

Nem kaptam szintet Steamon pedig megvettem az Orange Box-ot boltból, nálam van a próbléma? Többi lent

Figyelt kérdés

Megvettem már egy jó ideje az Orange Box-ot és nem kaptam szintet.Először hidegen hagyott bár akkor is vettem észre a hátrányait, és már egyre kezdett zavarni, hogy nekem is van egy olyan játékom amit megvettem és nem kaptam érte szintet. Ezt lehet orvosolni? Vagy nálam lenne a hiba?Vagy az lenne a baj hogy boltból vettem meg?

Előre is kösz a válaszokat!



#Team Fortress 2 #Orange Box #Steam #nem kaptam szintet pedig megvettem a játékot #nem kaptam szintet
2015. dec. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitűzőket kell csinálni. Vagy szerezni, akkor kapsz szintet. (Amúgy 10-20-nál feljebb nem éri meg elmenni)
2015. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen hátránya van, ha nem lépsz szintet? 12 éve vagyok Steam felhasználó, 350 játékom van, de csak 3. szintű vagyok.
2015. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért baj ha nincs szintem mert nemtudokk sehova pl kommentet küldeni vagy értékelni dolgokat meg barátot felvenni stb... Amúgy meg csináltam kitűzőket és arra sem kaptam szintet azon a nyári izén is részt vettem ahol nyomogatni kellett az egeret és kaptam is érte kitűzőt és elméletileg már legalább tizesnek kellene legyek de nem kaptam érte szintet, valami más ötlet?
2015. dec. 3. 17:17
 4/7 anonim válasza:
Azért nem adott szintet mert nem a Steam-en vetted meg a játékokat, hanem mondjuk az 576-ban, így a steam semmi pénzt (minimálisat) kap belölle, ezért nem áll érdekében, hogy szintet adjon neked. Csak akkor leszel lvl 1 ha steamen (kártyával) veszel game-eket. Nem kell félni, a steam nagyon megbízható.
2015. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy megbízható, de a a kitűzőkért mért nem kaptam szintet?Én lennék a hülye vagy mi?
2015. dec. 7. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
kitűzőkért kapsz csak, akkor ha már steamen vettél játékot min. 5 euró értékben. A kitűzőid ott vannak, csak még nem adja meg a steam a szintet.
2015. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.... Hát nagyon jó mit ne mondjak ... :/
2015. dec. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!