Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Sims 3 kiegészítőt...

Melyik Sims 3 kiegészítőt vegyem meg elsőnek? (Alapjátékom van csak)

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetfeletti erők (supernatural)

vagy

Előre a jövőbe!

vagy

Szigetvilág

vagy

Világ körül


Ebben a sorrendben.

2015. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 1. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


De persze ez a toplista csak az én véleményem, tehát semmilyen felelősséget nem vállalok érte! :D

2015. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismét 1. vagyok.


Ajánlom összekombinálni az általam felsorolt 4 kiegészítőt, és még a Házi kedvencek kiegészítőt. Amennyiben bírja a géped és van elkölthető pénzed. Sajnos az én gépem ettől behalna.. :D


Ha szereted a misztikus (fantasy) könyveket/filmeket/sorozatokat, akkor a Természetfeletti erők-et ajánlom.


Ha a sci-fi műfajt, akkor az Előre a jövőbe!-t vedd meg. 3 féle jövőbe utazhatsz el. Amit a jelenben teszel, az a jövőt befolyásolhatja. A leszármazottjaidat, hogy híres leszel-e..


Ha mindig is arról álmodtál, hogy egy szép szigeten élnél, búvárkodnál, szörföznél, motorcsónakoznál, horgásznál, úsznál, napoznál, jet ski-znél (nekem a valóságban ez áll a toplistán :D), akkor a Szigetvilágot ajánlom. Egy város van benne egy kis szigeten.


Ha állatfanatikus vagy (mint én), akkor a Házi kedvenceket ajánlom. Bár ez az 1. kiegészítés, csak macskát, kutyát és lovat ad a játékhoz, szerintem nagyon gyér, de ha más kiegészítés is van, akkor meg lehet venni.


Ha az utazás a hóbortod (mint nekem lenne, ha lenne rá lehetőségem..), akkor a Világ körül-t ajánlom. Kínába, Franciaországba és Egyiptomba utazhatsz el. Van vízum, amit küldetésekkel növelhetsz. Rengeteg föld alatti kripta van, meg minden, nagyon izgalmas. Múmiák... :D


Nézz szét a többi kiegészítőnél is. Ajánlom az EA honlapját.

2015. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Halihó! Eredetileg az Évszakokat szerettem volna, de a Media Marktban nem volt. :/

Végül a Szigetvilágot kaptam meg (karácsonyi ajándék). :)

2015. dec. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!